Басты бет

Карта проезда

 

Іздеу

Сенім телефондары

150

сенім телефоны арқылы өмірдің қиын жағдайына тап болған балаларға құқықтық, психологиялық және консультативтік қызметі көрсетіледі.

 

11616

Зорлық-зомбылық және қатыгез фактілері (тұрмыстық зорлық-зомбылық, еңбектік және сексуальды қанау) анықталған жағдайларда қалалық және ұялы телефондардан «11616» республикалық сенім телефона хабарласуға болады.

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterБүгін2939
mod_vvisit_counterКеше3713
mod_vvisit_counterОсы аптада6652
mod_vvisit_counterОсы айда6652
mod_vvisit_counterБарлық уақытта9173

We have: 158 guests, 1 members online
Сіздің IP: 54.234.65.78
Бүгін: 20 Қаңтар 2018
Сабақ кестесі PDF Print E-mail

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

2

История Казахстана

 

Байтлесова Д.Т.

309

3

Казахский язык

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

308

418

4

Начальная военная подготовка

Тайлаков С.С.

201

Сейсенбі

1

Информатика

 

Канагатова М.С.

208

2

Химия

 

Сулейменова А.А.

413

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Культурология

Муханова И.К.

318

Сәрсенбі

1

Физика___________________

Информатика

Серикпаева К.Н.

Канагатова М.С.

202

208

2

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

3

Биология

 

Молдажанова Ж.К.

416

4

Религиоведение

Краеведение

Байтлесова Д.Т.

Муханова И.К.

309

318

Бейсенбі

1

Химия________________

История Казахстана

Сулейменова А.А.

Байтлесова Д.Т.

413

309

2

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

3

География

 

Муханова И.К.

318

4

Самопознание

Жумабаева А.К.

303

Жұма

1

 

Русский язык__________

Казахская литература

Джагупарова А.З.

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

303

418

308

2

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

 

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Основы экономики

Иманбаева А.М.

305

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ХМУ-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

3

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

4

Химия

 

Сулейменова А.А.

413

Сейсенбі

1

 

Русский язык_________

Иностранный язык

Таянышева С.Н.

Абисаликова Р.К.

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

412

418

420

408

2

История Казахстана

Информатика

Байтлесова Д.Т.

Закарьянов Д.Ж.

309

203

3

Начальная военная подготовка

 

Тайлаков С.С.

201

4

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

Сәрсенбі

1

 

Казахский язык

Физика

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

Серикпаева К.Н.

308

418

202

2

География

 

Муханова И.К.

318

 

3

Основы слесарных работ

 

Шалыгин В.В.

410

4

Краеведение_______

Религиоведение

Муханова И.К.

Байтлесова Д.Т.

318

309

Бейсенбі

1

Математика

Химия

Кабулова С.Ж.

Сулейменова А.А.

404

413

2

Русская литература

Казахская литература

Таукешова М.А.

Сейткалиева М.С.

425

308

3

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

4

Физическая культура

Сарсенбаев А.С.

с/з

Жұма

1

История Казахстана

Байтлесова Д.Т.

309

2

 

Казахский язык

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

308

418

3

Информатика

Закарьянов Д.Ж.

203

4

Самопознание

Таукешова М.А.

425

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ТМП-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

История Казахстана

 

Муханова И.К.

318

2

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

3

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

4

Химия

Шушпаева А.Ш.

415

Сейсенбі

1

Казахская литература

Казахский язык

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

308

418

308

2

География

 

Муханова И.К.

318

3

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

4

Начальная военная подготовка

 

Тайлаков С.С.

201

Сәрсенбі

1

Математика

Кабулова С.Ж.

404

2

Физика____________

Информатика

Серикпаева К.Н.

Канагатова М.С.

202

208

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

Самопознание

Жумабаева А.К.

303

Бейсенбі

1

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

2

История Казахстана

Муханова И.К.

318

3

Химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

4

Краеведение___________

Религиоведение

Муханова И.К.

Байтлесова Д.Т.

318

309

Жұма

1

Информатика

Канагатова М.С.

208

2

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

3

 

Русский язык

Русская литература

Таянышева С.Н.

Абисаликова Р.К.

Таукешова М.А.

412

418

425

4

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

 

Казахский язык___________

Информатика

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

Канагатова М.С.

308

418

208

3

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

4

Физическая культура

Шаханов Н.К.

с/з

Сейсенбі

1

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

2

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

3

История Казахстана

 

Муханова И.К.

318

4

Самопознание

Жумабаева А.К.

303

Сәрсенбі

1

Химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

 

Русский язык______

Физика

Таянышева С.Н.

Абисаликова Р.К.

Серикпаева К.Н.

412

418

202

3

Казахский язык

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

308

418

4

Начальная военная подготовка

Тайлаков С.С.

201

Бейсенбі

1

География

 

Муханова И.К.

318

2

Казахская литература_____

Русская литература

Сейткалиева М.С.

Таукешова М.А.

308

425

3

Информатика

 

Канагатова М.С.

208

4

Физическая культура

Шаханов Н.К.

с/з

Жұма

1

Математика

Кабулова С.Ж.

404

2

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

3

История Казахстана

 

Муханова И.К.

318

4

Религиоведение________

Краеведение

Байтлесова Д.Т.

Муханова И.К.

309

318

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

  

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-21 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Канагатова М.С.

208

4

Информатика на английском языке

 

Канагатова М.С.

208

Сейсенбі

1

Основы права

 

Джагупарова А.З.

303

2

Технология приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

3

Профессиональный казахский язык

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

308

418

4

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Канагатова М.С.

208

Сәрсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

2

Основы философии

 

Байтлесова Д.Т.

309

3

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

4

Физическая и коллоидная химия

Сулейменова А.А.

413

5

Казахстанское право_________________

--------------------------------

Джагупарова А.З.

412

Бейсенбі

1

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Канагатова М.С.

208

2

Физическая и коллоидная химия

 

Сулейменова А.А.

413

3

Профессиональный казахский язык

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

308

418

4

Основы философии____________

Основы права

Байтлесова Д.Т.

Джагупарова А.З.

309

412

Жұма

1

Технология приготовления пищи

Барное дело

Габдуллина М.С.

Дюсюнбекова Ш.А.

312

306

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Физическая и коллоидная химия

 

Сулейменова А.А.

413

4

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

  

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-22 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Кәсіптік қызметтегі ақпараттық технологиялар

 

М.С.Канагатова

208

2

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

3

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Философия негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

Сейсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Кәсіби орыс тілі

 

Р.К.Абисаликова

418

3

Физикалық және коллоидты химия

 

А.А.Сулейменова

413

4

Қазақстан құқығы______________

----------------------

Д.Б.Акылбеков

-------------

423

----

Сәрсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Философия негіздері_______

Құқық негіздері

Д.Б.Акылбеков

Д.Б.Акылбеков

423

423

3

Кәсіптік қызметтегі ақпараттық технологиялар

 

М.С.Канагатова

208

4

 

 

 

Бейсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Кәсіптік қызметтегі ақпараттық технологиялар

 

М.С.Канагатова

208

3

Физикалық және коллоидты химия

 

А.А.Сулейменова

413

4

Кәсіби орыс тілі

Р.К.Абисаликова

418

Жұма

1

Физикалық және коллоидты химия

А.А.Сулейменова

413

2

Тағам дайындау технологиясы

Бар ісі

Ж.Ж.Рысбаева

Ш.А.Дюсюнбекова

210

306

3

Құқық негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

4

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

  

 

 «Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-111 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Физикалық және коллоидты химия

 

А.А.Сулейменова

413

2

Қазақстан тарихы

Д.Б.Акылбеков

423

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

5

Мамандыққа кіріспе______

Өзін-өзі тану

М.К.Матанова

А.К.Жумабаева

304

303

Сейсенбі

1

Аналитикалық химия

 

А.А.Сулейменова

413

2

Кәсіптік қызметтегі ақпараттық технологиялар

 

М.С.Канагатова

208

3

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

Кәсіптік қызметтегі ақпараттық технологиялар

Саясаттану мен әлеуметтану негіздері

М.С.Канагатова

Д.Б.Акылбеков

208

423

2

Физикалық және коллоидты химия

 

А.А.Сулейменова

413

3

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Қазақстан тарихы

Д.Б.Акылбеков

423

Бейсенбі

1

Саясаттану мен әлеуметтану негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

2

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

Кәсіптік қызметтегі ақпараттық технологиялар

 

М.С.Канагатова

208

5

Информатика ағылшын тілінде

М.С.Канагатова

208

Жұма

1

Қазақстан тарихы

Д.Б.Акылбеков

423

2

Бар ісі_______________________________

Физикалық және коллоидты химия

Ш.А.Дюсюнбекова

А.А.Сулейменова

306

413

3

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары

А.С.Сапаргалиева

316

4

Өзін-өзі тану

 

А.К.Жумабаева

303

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 «Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ЭП-111 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Кәсіби шетел тілі

Г.И.Карибаева

С.М.Садыбекова

420

408

2

Ақпараттық технология негіздері__________

Электротехника электроника негіздерімен

М.С.Канагатова

А.С.Кызылбаев

208

205

3

Физикалық және коллоидты химия

 

А.А.Сулейменова

413

4

Өзін-өзі тану

 

А.К.Жумабаева

303

Сейсенбі

1

Қоршаған ортаны қорғау және табиғат қорларын пайдалану

И.Е.Секенов

416

2

Талдағыш химия

 

А.Ш.Шушпаева

415

3

Ақпараттық технология негіздері

 

М.С.Канагатова

208

4

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

Сәрсенбі

1

Адам экологиясы

 

И.Е.Секенов

416

2

Электротехника электроника негіздерімен

 

А.С.Кызылбаев

205

3

Физикалық және коллоидты химия

 

А.А.Сулейменова

413

4

Ақпараттық технология негіздері

 

М.С.Канагатова

208

Бейсенбі

1

Жалпы экология

 

И.Е.Секенов

416

2

Талдағыш химия

 

А.Ш.Шушпаева

415

3

Регион экологиясы_________________________

Қоршаған ортаны қорғау және табиғат қорларын ұқыпты пайдалану

И.Е.Секенов

И.Е.Секенов

416

416

4

Адам экологиясы

 

И.Е.Секенов

416

5

Өзін-өзі тану_________________

Өлкетану

А.К.Жумабаева

Д.Б.Акылбеков

303

423

Жұма

1

Жалпы экология

 

И.Е.Секенов

416

2

Регион экологиясы

 

И.Е.Секенов

416

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

 

 

 

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

   

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-21 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Профессиональный казахский язык

 

Сейткалиева М.С.

308

2

Физическая и коллоидная химия

 

Сулейменова А.А.

413

3

Аналитическая и химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

4

Электротехника с основами электроники

 

Шалыгин В.В.

412

Сейсенбі

1

Органическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Процессы и аппараты химической промышленности

Естаева М.Т.

410

4

Профессиональный иностранный язык

 

Садыбекова С.М.

408

Сәрсенбі

1

Физическая и коллоидная химия

 

Сулейменова А.А.

413

2

Профессиональный казахский язык

 

Сейткалиева М.С.

308

3

Аналитическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

4

English speaking club “Fast and easy”

---------------------------------------------

Садыбекова С.М.

--------------

408

--------

Бейсенбі

1

Процессы и аппараты химической промышленности______________________

Профессиональный иностранный язык

 

Естаева М.Т.

Садыбекова С.М.

 

410

408

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Теоретические основы химической промышленности

Абдыкалыкова А.Ж.

317

4

Ресурсосберегающие технологии

 

Шалыгин В.В.

412

Жұма

1

Органическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

Электротехника с основами электроники

 

Шалыгин В.В.

412

3

Основы философии

 

Байтлесова Д.Т.

309

4

Физическая и коллоидная химия

 

Сулейменова А.А.

413

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

  

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Контроль качества продукции и услуг

 

Матанова М.К.

304

5

Инновации в технологии приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

Сейсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

2

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

4

Бухгалтерский учет в общественном питании

 

Калымова Л.В.

404

Сәрсенбі

1

Контроль качества продукции и услуг

 

Матанова М.К.

304

2

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Основы товароведения пищевых продуктов

 

Матанова М.К.

304

4

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

Бейсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

2

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Инновации в технологии приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

Жұма

1

Контроль качества продукции и услуг

Матанова М.К.

304

2

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

3

Организация производства на предприятиях питания___________________________________

Организация обслуживания на предприятиях питания

 

Дюсюнбекова Ш.А.

Дюсюнбекова Ш.А.

 

 

306

306

4

 

 

 

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

    

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-32 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Кәсіптік қызметтің психологиясы және этикасы

 

А.К.Жумабаева

303

3

Тағамдық өнімдердің тауартану негіздері

 

М.К.Матанова

304

4

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

5

 

 

 

Сейсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Дене тәрбиесі

 

 Н.К.Шаханов

с/з

4

Еңбекті қорғау

 

Ш.А.Джамалова

316

Сәрсенбі

1

Кәсіптік қызметтің психологиясы және этикасы

 

А.К.Жумабаева

303

2

Тағамдық өнімдердің тауартану негіздері

М.К.Матанова

304

3

Тамақтану кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

 

 

4

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

5

 

 

 

Бейсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

2

Еңбекті қорғау

 

Ш.А.Джамалова

316

3

Тағамдық өнімдердің тауартану негіздері

 

М.К.Матанова

304

4

Тағам дайындау технологиясындағы инновациялар

М.К.Матанова

210

Жұма

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру___________________________

Тағам дайындау технологиясы

Ш.А.Дюсюнбекова

Ж.Ж.Рысбаева

306

210

2

Дене тәрбиесі

 

 Н.К.Шаханов

с/з

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Тағам дайындау технологиясындағы инновациялар

М.К.Матанова

210

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

2

Автоматизация технологических процессов

 

Естаева М.Т.

410

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

Охрана труда

 

Джамалова Ш.А.

316

Сейсенбі

1

Основы физики и химии полимеров_______

Процессы и аппараты химической промышленности

Абдыкалыкова А.Ж.

Естаева М.Т.

317

410

 

2

Охрана труда

 

Джамалова Ш.А.

316

3

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Закарьянов Д.Ж.

208

4

Основы потребительского образования

---------------------

Иманбаева А.М.

----------

305

----------

Сәрсенбі

1

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

2

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

3

Автоматизация технологических процессов

 

Естаева М.Т.

316

4

Охрана труда

Джамалова Ш.А.

316

Бейсенбі

1

Экономика отрасли

 

Иманбаева А.М.

305

2

Процессы и аппараты химической промышленности

Естаева М.Т.

410

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Закарьянов Д.Ж.

208

Жұма

1

Автоматизация технологических процессов

 

Естаева М.Т.

410

2

Основы физики и химии полимеров

 

Абдыкалыкова А.Ж.

317

3

Охрана труда___________________________

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Джамалова Ш.А.

Абдыкалыкова А.Ж.

316

317

4

 

 

 

 

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

   

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПС-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

2

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

3

Организация планирования производства

 

Иманбаева А.М.

305

4

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Рахметова А.С.

410

5

 

 

 

Сейсенбі

1

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

2

Основы права_____________________

Основы политологии и социологии

Джагупарова А.З.

Байтлесова Д.Т.

303

309

3

Автоматизация технологических процессов

 

Балтабаева Д.Е.

310

4

Современные методы выполнения проектирования

Балтабаева Д.Е.

310

Сәрсенбі

1

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

2

Организация планирования производства

 

Иманбаева А.М.

305

3

Автоматизация технологических процессов___

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

Рахметова А.С.

310

410

4

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

Бейсенбі

1

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

2

Основы политологии и социологии

 

Байтлесова Д.Т.

309

3

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

4

Казахстанское право______

-----------------------

Джагупарова А.З.

-----------------

316

-------

Жұма

1

Организация планирования производства

Иманбаева А.М.

305

2

Основы права

 

Джагупарова А.З.

303

3

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

4

Автоматизация технологических процессов

 

Балтабаева Д.Е.

310

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ТМП-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Экономика саласы

 

Д.Б.Акылбеков

423

2

Сүт өнімдері және сүт өндірісінде технохимиялық бақылау

А.Ж.Матымбаева

315

3

Сүт өнімдері және сүт өндірісі үшін технологиялық жабдықтар

А.Ж.Матымбаева

315

4

Ірімшік технологиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

Сейсенбі

1

Сүт өнімдері және сүт өндірісінде технохимиялық бақылау_______________

Сүт және сүт өнімдерінің биохимиясы

 

А.Ж.Матымбаева А.Ж.Матымбаева

 

315

315

2

Сүт өнімдері және сүт өндірісінің ұйымдастыру технологиясы

А.Ж.Матымбаева

315

3

Экономика саласы

 

Д.Б.Акылбеков

423

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

Сүт өнімдері және сүт өндірісі үшін технологиялық жабдықтар

 

А.Ж.Матымбаева

 

315

2

Сүт өнімдері және сүт өндірісінде технохимиялық бақылау

А.Ж.Матымбаева

315

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

Ірімшік технологиясы

А.Ж.Матымбаева

315

Бейсенбі

1

Сүт және сүт өнімдерінің биохимиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

2

Экономика саласы

 

Д.Б.Акылбеков

423

3

Сүт өнімдері және сүт өндірісінің ұйымдастыру технологиясы

А.Ж.Матымбаева

315

4

Тұтынушылық білім беру негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

Жұма

1

Сүт өнімдері және сүт өндірісінде технохимиялық бақылау

А.Ж.Матымбаева

315

2

Сүт өнімдері және сүт өндірісінің ұйымдастыру технологиясы

А.Ж.Матымбаева

315

3

Сүт өнімдері және сүт өндірісі үшін технологиялық жабдықтар

 

А.Ж.Матымбаева

 

315

4

Ірімшік технологиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

5

Акмеология, жеке және әлеуметтік негіздері 

 

А.К.Жумабаева

303

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

  

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

АУП-41 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Автоматтындырылған жүйелердегі есептеу техникасы

Д.Ж.Закарьянов

205

2

Өндірістік экономика және басқару

 

А.М.Иманбаева

305

3

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

4

Автоматтаныдырылған басқару жүйелерін баптау

А.С.Кызылбаев

205

5

Кәсіпкерлік қызмет негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

Сейсенбі

1

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

2

Өндірістік экономика және басқару

 

А.М.Иманбаева

305

3

Автоматтаныдырылған басқару жүйелерін баптау

А.С.Кызылбаев

205

4

-----------------------

Кәсіпкерлік қызмет негіздері

------------

Д.Б.Акылбеков

----

423

Сәрсенбі

1

Автоматтындырылған жүйелердегі есептеу техникасы

Д.Ж.Закарьянов

205

2

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

3

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

4

Өндірістік экономика және басқару

А.М.Иманбаева

305

5

Акмеология, жеке және әлеуметтік негіздері 

А.К.Жумабаева

303

Бейсенбі

1

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

2

Автоматтаныдырылған басқару жүйелерін баптау_________________________________

Автоматтындырылған жүйелердегі есептеу техникасы

 

А.С.Кызылбаев

Д.Ж.Закарьянов

 

205

205

3

Өндірістік экономика және басқару

А.М.Иманбаева

305

4

 

 

 

Жұма

1

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

2

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

3

Өндірістік экономика және басқару

А.М.Иманбаева

305

4

Автоматтаныдырылған басқару жүйелерін баптау

А.С.Кызылбаев

205

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева 

                                    «Бекітемін»

 

Технологиялық колледж директоры

 

____________Қ.Қ.Қапенов

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

 

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-41 тобы

  

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Экономика отрасли

Иманбаева А.М.

305

2

Делопроизводство на государственном языке

Таукешова М.А.

425

3

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

4

Основы стандартизации, метрологии и управления качеством продукции

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

5

Основы акмеологии, личного и социального успеха____________________

Компьютерная графика

 

Кожанова С.К.

Закарьянов Д.Ж.

 

303

208

Сейсенбі

1

Основы проектирования предприятий по переработке полимеров________________

Экономика отрасли

 

Естаева М.Т.

Иманбаева А.М.

 

410

305

2

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

3

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

4

Основы предпринимательской деятельности

Нуржанова А.А.

312

Сәрсенбі

1

Экономика отрасли

Иманбаева А.М.

305

2

Физическая культура

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

4

Основы стандартизации, метрологии и управления качеством продукции

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

Бейсенбі

1

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

2

Экономика отрасли

Иманбаева А.М.

305

3

Основы проектирования предприятий по переработке полимеров

Естаева М.Т.

410

4

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж. 

317

Жұма

1

Делопроизводство на государственном языке

Таукешова М.А.

425

2

Экономика отрасли

Иманбаева А.М.

305

3

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов_______________

Физическая культура

 

Абдыкалыкова А.Ж. 

Хисматулин Р.А.

 

317

с/з

4

Компьютерная графика

Закарьянов Д.Ж.

208

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

 

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 


«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының ІІ семестріне арналған факультативтер кестесі

 

П-011

ХМУ-011

Среда

Среда

4.Религиоведение Байтлесова Д.Т. 309

   Краеведение Муханова И.К. 318

4.Краеведение Муханова И.К.318

   Религиоведение Байтлесова Д.Т. 309

Четверг

Пятница

4.Самопознание Жумбаева А.К. 303

4.Самопознание Таукешова М.А. 425

ТМП-011

ПП-011

Среда

Вторник

4.Самопознание Жумбаева А.К. 303

4.Самопознание Жумбаева А.К. 303

Четверг

Пятница

4.Краеведение Муханова И.К.318

   Религиоведение Байтлесова Д.Т. 309

4. Религиоведение Байтлесова Д.Т. 309

   Краеведение Муханова И.К. 318

П-111

ЭП-111

Дүйсенбі

Дүйсенбі

5.Мамандыққа кіріспе Матанова М.К. 304

  Өзін-өзі тану Жумабаева А.К. 303

4.Өзін-өзі тану

 Жумабаева А.К. 303

Бейсенбі

Бейсенбі

5.Информатика ағылшын тілінде

Канагатова М.С. 205

5.Өзін-өзі тану Жумабаева А.К. 303

   Өлкетану Акылбеков Д.Б. 423

Жұма

 

4.Өзін-өзі тану Жумабаева А.К. 303

 

П-21

П-22

Понедельник

Сейсенбі

4.Информатика на английском языке

Канагатова М.С. 208

4.Қазақстан құқығы Д.Б.Акылбеков 423

---------------------------------------------

Среда

 

5.Каз.право Джагупарова А.З. 412

    -------------------------------------

 

ПП-21

П-31

Среда

Понедельник

4.English speaking club «Fast and Easy» Садыбекова С.М. 408_________________

------------------------------------------------

5.Инновации в технологии приготовления пищи     Габдуллина М.С. 312

Четверг

Четверг

4.Ресурсосберегающие технологии

Шалыгин В.В. 412

4. Инновации в технологии приготовления пищи     Габдуллина М.С. 312

П-32

ПП-31

Бейсенбі

Вторник

4.Тағам дайындау технологиясындағы инновациялар  Матанова М.К. 304

4.Основы потребительского образования

Иманбаева А.М._305_______________

-----------------------------------------

Жұма

 

4.Тағам дайындау технологиясындағы инновациялар  Матанова М.К. 304

 

ПС-31

ПС-31

Бейсенбі

Вторник

4.Тұтынушылық білім беру негіздері Акылбеков Д.Б. 423

4.Современные методы выполнения проектирования   Балтабаева Д.Е. 310

Жұма

Четверг

5.Акмеология негіздері

Жумабаева А.К. 303

4. Каз.право Джагупарова А.З. 316

    --------------------------------------------

ПП-41

П-43

Понедельник

Дүйсенбі

5.Основы акмеологии, личного и социального успеха Жумабаева А.К. 303______________

Компьютерная графика Закарьянов Д.Ж. 208

5.Кәсіпкерлік қызмет негіздері

Акылбеков Д.Б. 423

Вторник

Сейсенбі

4. Основы предпринимательской деятельности Нуржанова А.А. 303

4.------------------------------------------

    Кәсіпкерлік қызмет негіздері

     Акылбеков Д.Б. 423

Пятница

Сәрсенбі

4.Компьютерная графика Закарьянов Д.Ж. 208

5.Акмеология негіздері

Жумабаева А.К. 303

  

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

____________ А.С.Сапаргалиева

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2008 Павлодарский технологический колледж