Басты бет

Іздеу

Сенім телефондары

150

сенім телефоны арқылы өмірдің қиын жағдайына тап болған балаларға құқықтық, психологиялық және консультативтік қызметі көрсетіледі.

 

11616

Зорлық-зомбылық және қатыгез фактілері (тұрмыстық зорлық-зомбылық, еңбектік және сексуальды қанау) анықталған жағдайларда қалалық және ұялы телефондардан «11616» республикалық сенім телефона хабарласуға болады.

 

Сабақ кестесі PDF Print E-mail

                                    «Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

П-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

История Всемирная

 

Байтлесова Д.Т.

309

2

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

3

Русский язык

Джагупарова А.З.

Абисаликова Р.К.

410

418

4

Химия

Сулейменова А.А.

413

Сейсенбі

1

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

2

Казахская литература

 

Сейткалиева М.С.

308

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Обществознание

Муханова И.К.

318

Сәрсенбі

1

Биология

 

Молдажанова Ж.К.

416

2

Русская литература

Таукешова М.А.

425

3

 

Иностранный язык____________

Начальная военная подготовка

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

Тайлаков С.С.

420

408

201

4

Информатика

 

Канагатова М.С.

208

5

Самопознание

Кожанова С.К.

303

Бейсенбі

1

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

2

История Всемирная

Физика

Байтлесова Д.Т.

Серикпаева К.Н.

309

202

3

Химия___________

Обществознание

Сулейменова А.А.

Муханова И.К.

413

318

4

Проблемы СПИД и его профилактика

----------------------

Сулейменова А.А.

------------------------

413

---

Жұма

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

3

Физическая культура

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

 

 

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ХМУ-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Химия

 

Сулейменова А.А.

413

3

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

4

Биология

Молдажанова Ж.К.

416

Сейсенбі

1

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

2

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

3

Обществознание

 

Муханова И.К.

318

4

Информатика

Закарьянов Д.Ж.

208

Сәрсенбі

1

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

2

История Всемирная

 

Байтлесова Д.Т.

309

3

Русский язык

Таянышева С.Н.

Абисаликова Р.К.

410

418

4

Проблемы СПИД и его профилактика

------------------------

Сулейменова А.А.

-----------

413

---

Бейсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

3

Обществознание

Химия

Муханова И.К.

Сулейменова А.А.

318

413

4

Физическая культура

Сарсенбаев А.С.

с/з

Жұма

1

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

2

Казахская литература

Сейткалиева М.С.

308

3

Начальная военная подготовка

История Всемирная

Тайлаков С.С.

Байтлесова Д.Т.

201

309

4

Самопознание

Таукешова М.А.

425

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ТМП-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

2

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

Русская литература

Таукешова М.А.

425

Сейсенбі

1

Химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

 

Иностранный язык____________

Обществознание

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

Муханова И.К.

420

408

318

3

Казахская литература

 

Сейткалиева М.С.

308

4

Самопознание

Кожанова С.К.

303

Сәрсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Биология

 

Молдажанова Ж.К.

416

3

История Всемирная

 

Байтлесова Д.Т.

309

4

Русский язык

Таянышева С.Н.

Абисаликова Р.К.

410

418

Бейсенбі

1

Физика____________________

Начальная военная подготовка

Серикпаева К.Н.

Тайлаков С.С.

202

201

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

4

Обществознание

 

Муханова И.К.

318

Жұма

1

Информатика

Канагатова М.С.

208

2

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

3

История Всемирная

Химия

Байтлесова Д.Т.

Шушпаева А.Ш.

309

415

4

--------------------------------------------------

Проблемы СПИД и его профилактика

--------------------

Сулейменова А.А.

-----

413

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ПП-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

2

Физика

 

Серикпаева К.Н.

202

3

Физическая культура

 

Шаханов Н.К.

с/з

4

Начальная военная подготовка

Обществознание

Тайлаков С.С.

Муханова И.К.

201

318

5

Самопознание

Кожанова С.К.

303

Сейсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

История Всемирная

 

Байтлесова Д.Т.

309

3

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

2

Химия

Физика

Шушпаева А.Ш.

Серикпаева К.Н.

415

202

3

Информатика     

          

Канагатова М.С.

208

4

Биология

Молдажанова Ж.К.

416

Бейсенбі

1

Обществознание

 

Муханова И.К.

318

2

 

Иностранный язык____________

История Всемирная

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

Байтлесова Д.Т.

420

408

309

3

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

4

Казахская литература

Сейткалиева М.С.

308

Жұма

1

Химия

Шушпаева А.Ш.

415

2

Русский язык

Таянышева С.Н.

Абисаликова Р.К.

410

418

3

Физическая культура

Шаханов Н.К.

с/з

4

Проблемы СПИД и его профилактика

------------------------------

Сулейменова А.А.

-----------------

413

---

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-21 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Аналитическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

Профессиональный английский язык

 

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

3

Оборудование на предприятиях питания

 

Сапаргалиева А.С.

316

4

Физическая культура

Хисматулин Р.А.

с/з

Сейсенбі

1

История Казахстана

 

Байтлесова Д.Т.

309

2

Математика

Химия

Кабулова С.Ж.

Шушпаева А.Ш.

404

415

3

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

Основы политологии и социологии

 

Байтлесова Д.Т.

309

2

Технология приготовления пищи

Казахский язык

Габдулина М.С.

Сейткалиева М.С.

Абисаликова Р.К.

312

308

418

3

Основы технической графики

Бектурганова Ш.У.

Сапаргалиева А.С.

412

316

4

Физическая культура

Хисматулин Р.А.

с/з

Бейсенбі

1

Аналитическая химия

Русская литература

Шушпаева А.Ш.

Таянышева С.Н.

415

303

2

Оборудование на предприятиях питания

 

Сапаргалиева А.С.

316

3

Основы стандартизации, сертификации, метрологии

Джамалова Ш.А.

303

4

Профессиональный английский язык

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

420

408

Жұма

1

Основы микробиологии, физиологии питания и санитарии

Матанова М.К.

304

2

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

3

Профессиональный казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

4

 

English speaking club «Fast and Easy»

-------------------------------------------

Карибаева Г.И.

Садыбекова С.М.

------------------

420

408

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-22 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары

А.С.Сапаргалиева

316

2

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Микробиология, тамақтану физиологиясы және санитария негіздері

М.К.Матанова

304

4

Кәсіби орыс тілі

 

Р.К.Абисаликова

418

Сейсенбі

1

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

2

Қазақстан тарихы

 

Д.Б.Акылбеков

423

3

Орыс тілі

Математика

Р.К.Абисаликова

С.Ж.Кабулова

418

404

4

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

Сәрсенбі

1

Кәсіби шетел тілі

Г.И.Карибаева

420

2

Қазақ әдебиет

Химия

М.С.Сейткалиева

А.Ш.Шушпаева

308

415

3

Стандарттау, сертификаттау және метрология негіздері

Ш.А.Джамалова

303

4

Әлеуметтану

Д.Б.Акылбеков

423

5

English speaking club «Fast and Easy»

Информатика ағылшын тілінде

С.М. Садыбекова

М.С.Канагатова

408

208

Бейсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

Аналитикалық химия

Ж.Ж.Рысбаева

А.Ш.Шушпаева

210

415

2

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

3

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары

А.С.Сапаргалиева

316

4

 

 

 

Жұма

1

Техникалық графика негіздері

 

А.С.Сапаргалиева

316

2

Аналитикалық химия

 

А.Ш.Шушпаева

415

3

Кәсіби шетел тілі

 

Г.И.Карибаева

418

4

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 

 

 

 

 «Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-111 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Стандарттау, сертификаттау және метрология негіздері

М.К.Матанова

304

2

Мәдениеттану

Д.Б.Акылбеков

423

3

Кәсіби шетел тілі

Г.И.Карибаева

С.М. Садыбекова

420

408

4

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары________________________

Тағам дайындау технологиясы

 

А.С.Сапаргалиева

Ж.Ж.Рысбаева

 

316

210

Сейсенбі

1

Аналитикалық химия

А.А.Сулейменова

413

2

Микробиология, тамақтану физиологиясы мен санитария негіздері

М.К.Матанова

304

3

Техникалық графика негіздері

А.К.Жуматаев

А.С.Сапаргалиева

412

316

4

Кәсіби орыс тілі

А.З.Джагупарова

С.Н.Таянышева

303

418

Сәрсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Кәсіби шетел тілі

Г.И.Карибаева

С.М. Садыбекова

420

408

3

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

4

 

English speaking club «Fast and easy»

 

Г.И.Карибаева

С.М. Садыбекова

 

420

408

Бейсенбі

1

Стандарттау, сертификаттау және метрология негіздері_______________________________

Кәсіби шетел тілі

 

М.К.Матанова

Г.И.Карибаева

С.М. Садыбекова

 

304

420

408

2

Экономика негіздері

Д.Б.Акылбеков

423

3

Кәсіби орыс тілі

А.З.Джагупарова

С.Н.Таянышева

418

412

4

 

 

 

Жұма

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары

А.С.Сапаргалиева

316

3

Микробиология, тамақтану физиологиясы мен санитария негіздері_________________________

Кәсіби орыс тілі

 

М.К.Матанова

А.З.Джагупарова

С.Н.Таянышева

 

304

303

412

4

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 

 

 «Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ЭП-111 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Қазақстан тарихы

 

Д.Б.Акылбеков

423

2

Берілген байқау мен талдаудың алғашқы статистикалық өңдеуі

И.Е.Секенов

416

3

Талдағыш химия

 

А.Ш.Шушпаева

415

4

Электротехника электроника негіздері

Сызу негіздері

А.С.Кызылбаев

А.К.Жуматаев

А.С.Сапаргалиева

205

412

316

5

Информатика ағылшын тілінде

------------------------------

М.С.Канагатова

--------------------

208

----

Сейсенбі

1

Қоршаған ортаны қорғау және табиғат қорларын пайдалану

И.Е.Секенов

416

2

Кәсіби орыс тілі

А.З.Джагупарова

С.Н.Таянышева

303

418

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

Кәсіби шетел тілі

Г.И.Карибаева

С.М. Садыбекова

420

408

Сәрсенбі

1

Сызу негіздері

А.К.Жуматаев

А.С.Сапаргалиева

412

316

2

Қазақстан тарихы

Д.Б.Акылбеков

423

3

Берілген байқау мен талдаудың алғашқы статистикалық өңдеуі

И.Е.Секенов

416

4

 

 

 

Бейсенбі

1

Қоршаған ортаны қорғау және табиғат қорларын пайдалану

И.Е.Секенов

416

2

Кәсіби орыс тілі

А.З.Джагупарова

С.Н.Таянышева

303

412

3

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

4

Электротехника электроника негіздері

 

А.С.Кызылбаев

 

205

Жұма

1

Физикалық-химиялық талдаулар

А.А.Сулейменова

413

2

Жалпы экология

И.Е.Секенов

416

3

 

Кәсіби орыс тілі

Қазақстан тарихы

А.З.Джагупарова

С.Н.Таянышева

Д.Б.Акылбеков

412

416

423

4

 

English speaking club «Fast and easy»

 

Г.И.Карибаева

С.М. Садыбекова

 

420

408

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 


 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-21 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Основы технической механики и конструкционные материалы

Жуматаев А.К.

412

2

Аналитическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

3

Обществознание

Физика

Муханова И.К.

Серикпаева К.Н.

318

202

4

История Казахстана

 

Байтлесова Д.Т.

309

5

 

Информатика на английском языке

 

Канагатова М.С.

 

208

Сейсенбі

1

Менеджмент

 

Нуржанова А.А.

316

2

Черчение

 

Жуматаев А.К.

412

3

Органическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

4

Профессиональный казахский язык

 

Сейткалиева М.С.

308

Сәрсенбі

1

Аналитическая химия

 

Шушпаева А.Ш.

415

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

4

Основы технической механики и конструкционные материалы

Жуматаев А.К.

412

Бейсенбі

1

Черчение

 

Жуматаев А.К.

412

2

Физическая и коллоидная химия

 

Сулейменова А.А.

413

3

История Казахстана

Казахский язык

Байтлесова Д.Т.

Сейткалиева М.С.

309

308

4

 

 

 

Жұма

1

Основы права

 

Джагупарова А.З.

412

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Органическая химия

Введение в специальность

Шушпаева А.Ш.

Абдыкалыкова А.Ж.

415

317

4

 

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

 

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-31 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

2

Основы товароведения пищевых продуктов

 

Матанова М.К.

304

3

Охрана труда на предприятиях питания

Джамалова Ш.А.

303

4

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

5

Основы потребительского образования

Карвинг

Иманбаева А.М.

Рысбаева Ж.Ж.

305

210

Сейсенбі

1

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

3

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

4

Бухгалтерский учет в общественном питании

 

 

 

Сәрсенбі

1

Психология и этика в профессиональной деятельности

Кожанова С.К.

303

2

Охрана труда на предприятиях питания

Технология приготовления пищи

Джамалова Ш.А.

Габдулина М.С.

316

312

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

 

Казахстанское право

 

Джагупарова А.З.

 

316

Бейсенбі

1

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Основы товароведения пищевых продуктов

 

Матанова М.К.

304

3

Делопроизводство на государственном языке

Таукешова М.А.

425

4

Бухгалтерский учет в общественном питании

 

 

 

Жұма

1

Организация производства на предприятиях питания_______________________________

Психология и этика в профессиональной деятельности

 

Дюсюнбекова Ш.А.

Кожанова С.К.

 

306

303

2

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

3

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

4

Карвинг

Рысбаева Ж.Ж.

210

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-32 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

3

Философия негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

4

Дене тәрбиесі

 Н.К.Шаханов

с/з

5

Карвинг

------------

Ж.Ж.Рысбаева

-------------

210

----

Сейсенбі

1

Тамақтану кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

 

 

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Қызметтің және өнімнің сапасын бақылау

 

М.К.Матанова

304

4

Тұтынушылық білім беру негіздері

Қазақстан құқығы

 

Д.Б.Акылбеков

 

425

Сәрсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

2

Тағам дайындау технологиясы

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Құқық негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

425

4

Дене тәрбиесі

 Н.К.Шаханов

с/з

5

Карвинг

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

Бейсенбі

1

Тамақтану кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп____________________________________

Қызметтің және өнімнің сапасын бақылау

 

--------------------

М.К.Матанова

 

----

304

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Философия негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

4

 

 

 

Жұма

1

Құқық негіздері

Д.Б.Акылбеков

425

2

Қызметтің және өнімнің сапасын бақылау

 

М.К.Матанова

304

3

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Тамақтану кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

2

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

3

Основы политологии и социологии

 

Байтлесова Д.Т.

 

309

 

4

Профессиональный иностранный язык

 

Карибаева Г.И.

420

Сейсенбі

1

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

2

Автоматизация технологических процессов

 

Естаева М.Т.

410

3

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Закарьянов Д.Ж.

208

4

Основы экономики

 

Иманбаева А.М.

305

Сәрсенбі

1

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

2

Автоматизация технологических процессов

 

Естаева М.Т.

303

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

Основы экономики__________________

Основы политологии и социологии

Иманбаева А.М.

Байтлесова Д.Т.

305

309

Бейсенбі

1

 Профессиональный иностранный язык ______

Процессы и аппараты химической промышленности

 

Карибаева Г.И.

Естаева М.Т.

 

420

410

2

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

3

Теоретические основы химической промышленности

Абдыкалыкова А.Ж.

317

4

Казахстанское право

--------------------

Джагупарова А.З.

--------------------

316

----

Жұма

1

Технология переработки полимерных материалов

Абдыкалыкова А.Ж.

317

2

Основы физики и химии полимеров

 

Абдыкалыкова А.Ж.

317

3

Автоматизация технологических процессов

Естаева М.Т.

317

4

 

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПС-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

2

Общая технология строительных материалов

 

Балтабаева Д.Е.

310

3

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

4

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Рахметова А.С.

410

5

 

 

 

Сейсенбі

1

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

2

Основы метрологии, стандартизации и сертификации

Балтабаева Д.Е.

310

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

Охрана труда

 

Шалыгин В.В.

410

2

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

3

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

4

Общая технология строительных материалов

Основы экономики

 

Балтабаева Д.Е.

Иманбаева А.М.

310

305

Бейсенбі

1

Технология производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

2

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

 

Рахметова А.С.

410

3

Основы экономики

 

Иманбаева А.М.

305

4

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Балтабаева Д.Е.

310

Жұма

1

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

 

Рахметова А.С.

410

2

Основы метрологии, стандартизации и сертификации

Балтабаева Д.Е.

310

3

Охрана труда

 

Шалыгин В.В.

410

4

 

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ТМП-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Сүт өнімдері және сүт өндірісі үшін технологиялық жабдықтар

А.Ж.Матымбаева

315

2

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

3

Сүт және сүт өнімдерінің микробиологиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

4

Басқару қызметінің негіздері

Еңбекті қорғау

Д.Б.Акылбеков

Ш.А.Джамалова

423

303

5

Қазақстан құқығы

------------------------

Д.Б.Акылбеков

------------

423

----

Сейсенбі

1

Құқық негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

2

Сүт және сүт өнімдерінің биохимиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

3

Басқару қызметінің негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

4

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

 

М.А. Таукешова

425

Сәрсенбі

1

Сүт өнімдері және сүт өндірісі үшін технологиялық жабдықтар_______________

Сүт және сүт өнімдерінің биохимиясы

 

А.Ж.Матымбаева

А.Ж.Матымбаева

 

315

315

2

Сүт және сүт өнімдерінің микробиологиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

3

Сүт өнімдері және сүт өндірісінің ұйымдастыру технологиясы

А.Ж.Матымбаева

315

4

Сүт дайындау технологиясында инновациялар

А.Ж.Матымбаева

315

Бейсенбі

1

Экономика саласы

 

Д.Б.Акылбеков

423

2

Сүт өнімдері және сүт өндірісі үшін технологиялық жабдықтар

А.Ж.Матымбаева

315

3

Сүт және сүт өнімдерінің биохимиясы

 

А.Ж.Матымбаева

315

4

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

 

М.А. Таукешова

425

5

Кәсіпкерлік қызмет негіздері

Д.Б.Аклыбеков

423

Жұма

1

Сүт өнімдері және сүт өндірісінің ұйымдастыру технологиясы

А.Ж.Матымбаева

315

2

Еңбекті қорғау

 

Ш.А.Джамалова

303

3

Құқық негіздері____________________________

Сүт және сүт өнімдерінің микробиологиясы

Д.Б.Акылбеков

А.Ж.Матымбаева

423

315

4

 

 

 

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

АУП-41 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Автоматтындырылған жүйелердегі есептеу техникасы

Д.Ж.Закарьянов

205

2

Автоматтық реттеу

 

А.С.Кызылбаев

205

3

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

4

 

 

 

Сейсенбі

1

Автоматтық реттеу

 

А.С.Кызылбаев

205

2

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

3

Автоматтаныдырылған басқару жүйелерін баптау

А.С.Кызылбаев

205

4

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

Сәрсенбі

1

Автоматтық реттеу

 

А.С.Кызылбаев

205

2

Автоматтындырылған жүйелердегі есептеу техникасы

Д.Ж.Закарьянов

205

3

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

4

Бақылау өлшегіш құрал

А.С.Кызылбаев

205

Бейсенбі

1

Автоматтық реттеу

 

А.С.Кызылбаев

205

2

Бақылау өлшегіш құрал

 

А.С.Кызылбаев

205

3

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

4

 

 

 

Жұма

1

Автоматтық реттеу

 

А.С.Кызылбаев

205

2

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

3

Автоматтындырылған жүйелердегі есептеу техникасы_____________________________

Автоматтаныдырылған басқару жүйелерін баптау

 

Д.Ж.Закарьянов

А.С.Кызылбаев

 

205

205

4

Автоматтандырылған жүйелерді монтаждау және пайдалану

А.С.Кызылбаев

205

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-41 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Менеджмент на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

Сейсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

2

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Охрана труда

 

Джамалова Ш.А.

303

4

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

Сәрсенбі

1

Экономика предприятий питания

Нуржанова А.А.

312

2

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

4

Основы предпринимательской деятельности

Нуржанова А.А.

312

Бейсенбі

1

Охрана труда

 

Джамалова Ш.А.

316

2

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

4

Менеджмент на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

Жұма

1

Технология приготовления пищи

Организация производства на предприятиях питания

Габдулина М.С.

Дюсюнбекова Ш.А.

312

306

2

Экономика предприятий питания

 

Нуржанова А.А.

309

3

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

4

Основы акмеологии, личного и социального успеха_________________________________

--------------------------------------------------

Кожанова С.К.

303

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-42 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Экономика предприятий питания

 

Нуржанова А.А.

303

2

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

3

Менеджмент на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

4

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

Сейсенбі

1

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

2

Экономика предприятий питания

 

Нуржанова А.А.

315

3

Маркетинг на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

4

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

Сәрсенбі

1

Менеджмент на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

2

Экономика предприятий питания

 

Нуржанова А.А.

412

3

Технология приготовления национальных блюд

 

Рысбаева Ж.Ж.

210

4

Основы акмеологии, личного и социального успеха_________________________________

--------------------------------------------------

Кожанова С.К.

303

Бейсенбі

1

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

2

Физическая культура

 

Сарсенбаев А.С.

с/з

3

Организация производства на предприятиях питания_______________________________

Технология приготовления пищи

 

Дюсюнбекова Ш.А.

Габдулина М.С.

 

306

312

4

Технология приготовления национальных блюд

 

Рысбаева Ж.Ж.

210

Жұма

1

Делопроизводство на государственном языке

 

Таукешова М.А.

425

2

Маркетинг на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

3

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

4

Основы предпринимательской деятельности

 

Нуржанова А.А.

316

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А.Джамалова

 

 

 

 

«Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-43 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы менеджмент

 

А.М.Иманбаева

305

2

Тамақтану кәсіпорындарының экономикасы

 

А.М.Иманбаева

305

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

4

Акмеология,жеке және әлеуметтік негіздері

----------------------------

С.К.Кожанова

-------------

303

-----

Сейсенбі

1

Ұлттық тағамдар дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

 

М.А.Таукешова

425

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Дене тәрбиесі

 

 Н.К.Шаханов

с/з

Сәрсенбі

1

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

 

М.А.Таукешова

425

2

Тамақтану кәсіпорындарының экономикасы

 

А.М.Иманбаева

305

3

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы менеджмент

 

А.М.Иманбаева

305

4

Ұлттық тағамдар дайындау технологиясы

Ж.Ж.Рысбаева

210

Бейсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы маркетинг

 

А.М.Иманбаева

305

2

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

 

М.А.Таукешова

425

3

Тағам дайындау технологиясы_____________

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

Ш.А.Дюсюнбекова

210

306

4

Дене тәрбиесі

 

 Н.К.Шаханов

с/з

Жұма

1

Тамақтану кәсіпорындарының экономикасы

 

А.М.Иманбаева

305

2

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы маркетинг

 

А.М.Иманбаева

305

4

Кәсіпкерлік қызмет негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ А.С.Сапаргалиева

 

 
© 2008 Павлодарский технологический колледж