Basty bet

Izdeý

Senim telefondary

150

senim telefony arqyly ómirdiń qıyn jaǵdaйyna tap bolǵan balalarǵa quqyqtyq, psıhologııalyq jáne konsýlьtatıvtik qyzmeti kórsetiledi.

 

11616

Zorlyq-zombylyq jáne qatygez faktileri (turmystyq zorlyq-zombylyq, eńbektik jáne seksýalьdy qanaý) anyqtalǵan jaǵdaйlarda qalalyq jáne uıaly telefondardan «11616» respýblıkalyq senim telefona habarlasýǵa bolady.

 

Sabaq kestesi PDF Print E-mail

                                   «Бекітемін»

Технологиялық колледж директоры

____________Қ.Қ.Қапенов

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

П-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Обществознание

Муханова И.К.

316

3

Русский язык

Таукешова М.А..

425

4

Биология

Сулейменова А.А.

415

Сейсенбі

1

Химия

 

Сулейменова А.А.

415

2

Казахский язык

 

Абисаликова Р.К. Сейткалиева М.С.

418

308

3

Всемирная история

 

Байтлесова Д.Т.

309

4

Самопознание

Торайгырова Ж.К.

303

Сәрсенбі

1

Математика

Иностранный язык

Кабулова С.Ж.

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

404

420

408

2

Русская литература

Таукешова М.А.

425

3

Информатика

 

Закарьянов Д.Ж.

205

4

Физическая культура

 

Шаханов Н.К.

с/з

5

 

 

 

Бейсенбі

1

Физика и астрономия

 

Дзангиева Л.И.

202

2

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

420

408

 

3

Всемирная история

Обществознание

Байтлесова Д.Т.

Муханова И.К.

309

316

4

_________________________________

Проблемы СПИД и его профилактика

 

_________________

Сулейменова А.А.

___

415

Жұма

1

Казахская литература

 

Сейткалиева М.С.

308

2

Физика и астрономия

Химия

Дзангиева Л.И.

Сулейменова А.А.

202

415

3

Начальная военная подготовка

Сенкебаев Т.К.

201

4

Физическая культура

Шаханов Н.К.

с/з

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ПП-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Иностранный язык

Обществознание

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

Муханова И.К.

 

420

408

316

2

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

3

Информатика

 

Дзангиева Л.И.

208

4

Физическая культура

Шаханов Н.К.

с/з

Сейсенбі

1

Физика и астрономия

Начальная военная подготовка

Дзангиева Л.И.

Сенкебаев Т.К.

 

202

201

2

Химия

Всемирная история

Сулейменова А.А.

Байтлесова Д.Т.

415

309

3

Казахский язык

 

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

4

Биология

Сулейменова А.А.

415

Сәрсенбі

1

Казахская литература

 

Сейткалиева М.С.

308

2

Физическая культура

 

Шаханов Н.К

с/з

3

Физика и астрономия

Дзангиева Л.И.

202

4

Русский язык

Таукешова М.А.

425

Бейсенбі

1

Всемирная история

 

Байтлесова Д.Т.

309

 

2

Обществознание

Муханова И.К.

316

3

Иностранный язык

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.А.

420

408

4

Самопознание

Торайгырова Ж.К.

303

Жұма

1

Химия

 

Сулейменова А.А.

415

2

Математика

Кабулова С.Ж.

404

3

Русская литература

Таукешова М.А.

425

4

Проблемы СПИД и профилактика

 

Сулейменова А.А.

415

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ТМП-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Биология

 

Сулейменова А.А.

415

2

Физика и астрономия

 

Дзангиева Л.И.

202

3

Всемирная история

 

Байтлесова Д.Т.

309

4

 

 

 

Сейсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Обществознание

 

Муханова И.К.

316

3

Информатика

 

Дзангиева Л.И.

208

4

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

5

Проблемы СПИД и профилактика

 

Сулейменова А.А.

415

Сәрсенбі

1

Химия

 

Сулейменова А.А.

415

2

Математика

Начальная военная подготовка

Кабулова С.Ж.

Сенкебаев Т.К.

 

404

201

3

Иностранный язык

 

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

420

408

4

Физическая культура

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

Бейсенбі

1

Русская литература

Таукешова М.А.

425

2

Физика и астрономия

Химия

Дзангиева Л.И.

Сулейменова А.А.

202

415

3

Физическая культура

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

4

Русский язык

Таукешова М.А.

425

Жұма

1

Всемирная история

Байтлесова Д.Т.

309

2

Казахская литература

 

Сейткалиева М.С.

308

3

Обществознание

Муханова И.К.

316

4

Самопознание

 

Торайгырова Ж.К.

303

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ХМУ-011 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Физика и астрономия

 

Дзангиева Л.И.

202

2

Русский язык

Таукешова М.А.

425

3

Химия

 

Сулейменова А.А.

415

4

Обществознание

Муханова И.К.

316

Сейсенбі

1

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

2

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

3

Всемирная история

 

Акылбеков Д.Б.

423

4

Физическая культура

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

Сәрсенбі

1

Физика и астрономия

 

Дзангиева Л.И.

202

2

Казахская литература

 

Сейткалиева М.С.

308

3

Биология

            

Сулейменова А.А.

415

4

Начальная военная подготовка

Всемирная история

Сенкебаев Т.К.

Акылбеков Д.Б.

201

423

5

Самопознание

Торайгырова Ж.К.

303

Бейсенбі

1

Математика

 

Кабулова С.Ж.

404

2

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

3

Информатика

 

Дзангиева Л.И.

208

4

Проблемы СПИД и профилактика

 

Сулейменова А.А.

415

Жұма

1

Иностранный язык

 

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

420

408

2

Химия

Обществознание

Сулейменова А.А.

Муханова И.К.

415

316

3

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

4

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-021 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Оборудование на предприятиях питания

 

Матанова М.К.

304

2

Профессиональный английский язык

 

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

420

408

3

Физическая культура

 

Хисматуллин Р.А.

с/з

4

 

 

 

Сейсенбі

1

Профессиональный английский язык

 

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

420

408

2

Русская литература

Химия

Таукешова М.А.

Сулейменова А.А.

425

415

3

Основы стандартизации, сертификации, метрологии

Джамалова Ш.А.

303

4

Основы технической графики

Бектурганова Ш.У.

Жуматаев А.К

416

412

Сәрсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Оборудование на предприятиях питания

 

Матанова М.К.

304

3

Профессиональный казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

308

4

Аналитическая химия

Данкина А.К.

413

5

__________________

English speaking klub

_____________

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

____

420

408

Бейсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Основы микробиологии, физиологии питания и санитарии

Матанова М.К.

304

3

Математика

Казахский язык

Кабулова С.Ж.

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

404

418

308

4

 

 

 

Жұма

1

Технология приготовления пищи

 

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Основы политологии и социологии

 

Байтлесова Д.Т.

309

3

Физическая культура

 

Хисматулин Р.А.

с/з

4

История Казахстана

Аналитическая химия

 

Байтлесова Д.Т.

Данкина А.К.

309

413

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-121 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

 

Сейтимбетова С.К.

423

2

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А Дюсюнбекова

306

4

Карвинг

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

Сейсенбі

1

Қызметтің және өнімнің сапасын бақылау

 

М.К.Матанова

304

2

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

 

Ш.А Дюсюнбекова

306

4

Құқық негіздері

 

И.К.Муханова

316

5

Тұтынушылық білім беру негіздері

 

Д.Б.Акылбеков

423

Сәрсенбі

1

Философия негіздері

Д.Б.Акылбеков

423

2

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

 

Сейтимбетова С.К.

423

4

 

 

 

Бейсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

3

Қызметтің және өнімнің сапасын бақылау

М.К.Матанова

304

4

Құқық негіздері

И.К.Муханова

316

5

Қазақстан құқығы

И.К.Муханова

316

Жұма

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Философия негіздері

Д.Б.Акылбеков

423

3

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

4

Қызметтің және өнімнің сапасын бақылау

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

М.К. Матанова

Сейтимбетова С.Т.

304

423

5

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-111 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Аналитикалық химия

А.К.Данкина

413

2

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

3

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Кәсіби орыс тілі

Кәсібі шетел тілі

Р.К.Абисаликова

А.З.Джагупарова

Г.И.Карибаева

Т.С.Ахметова

418

425

420

408

Сейсенбі

1

Мәдениеттану

Д.Б.Акылбеков

 

423

 

2

Стандарттау, метрология және сертификаттау негіздері

М.К.Матанова

304

3

Микробиология, тамақтану физиологиясы мен санитария негіздері

М.К.Матанова

304

4

Экономика негіздері

Акылбеков Д.Б.

423

Сәрсенбі

1

Кәсіби орыс тілі

Р.К.Абисаликова

А.З.Джагупарова

418

425

2

Техникалық графика негіздері

А.К.Жуматаев

М.М.Каждамбек

412

310

3

Микробиология, тамақтану физиологиясы мен санитария негіздері_________________________

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары

М.К.Матанова

М.К.Матанова

 

304

304

4

Кәсібі шетел тілі

Г.И.Карибаева

Т.С.Ахметова

420

408

Бейсенбі

1

Кәсіби шетел тілі

Г.И.Карибаева

Т.С.Ахметова

420

408

2

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

3

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

English speaking klub

Г.И.Карибаева

Т.С.Ахметова

420

408

Жұма

1

Тамақтандыру кәсіпорындарының құрал-жабдықтары

М.К.Матанова

304

2

Кәсіби орыс тілі

Р.К.Абисаликова

А.З.Джагупарова

418

425

3

Тағам дайындау технологиясы

Стандарттау, метрология және сертификаттау негіздері

 

Ж.Ж.Рысбаева

М.К.Матанова

 

210

304

4

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ЭП-121 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Қоршаған ортаның жағдайын бақылауға арналған қүралдар мен өлшемдер

 

И.Е.Секенов

416

2

Еңбек қорғау

 

И.Е.Секенов

416

3

Мәдениеттану

 

Д.Б.Акылбеков

423

4

Табиғатты пайдалану құқық негіздері

Жертараптану

И.Е.Секенов

И.Е.Секенов

416

416

5

Түтынышылық білім негіздері

 

Д.Б. Акылбеков

423

Сейсенбі

1

Жер қойнаулары мен топырақты қорғау

Адам экологиясы

И.Е.Секенов

И.Е.Секенов

416

416

2

Қоршаған орта жағдайын бақылау және қорғау

 

И.Е.Секенов

416

3

Табиғатты пайдалану құқық негіздері

 

И.Е.Секенов

416

4

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

Сәрсенбі

1

Қоршаған ортаның жағдайын бақылауға арналған қүралдар мен өлшемдер

 

И.Е.Секенов

416

2

Табиғатты пайдалану құқық негіздері

 

И.Е.Секенов

416

3

Экономика негіздері

 

Д.Б. Акылбеков

423

4

Жер қойнаулары мен топырақты қорғау

 

И.Е.Секенов

416

Бейсенбі

1

Қоршаған орта жағдайын бақылау және қорғау

 

И.Е.Секенов

416

2

Мәдениеттану

Қоршаған ортаның жағдайын бақылауға арналған қүралдар мен өлшемдер

 

Д.Б. Акылбеков

И.Е.Секенов

423

416

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

 

 

 

Жұма

1

Табиғатты пайдалану құқық негіздері

 

И.Е.Секенов

416

2

Жертараптану

 

И.Е.Секенов

416

3

Экономика негіздері

Қоршаған орта жағдайын бақылау және қорғау

 

Д.Б.Акылбеков

И.Е.Секенов

 

425

416

4

Қазақстан құқығы

 

И.К.Муханова

316

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-021 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

ПМ01 Информационные технологии в профессиональной деятельности

Закарьянов Д.Ж.

205

2

ПМ01 Технология переработки полимерных материалов

Мусалимова А.Ж.

317

3

БМ01Профессиональный иностранный язык

 

Карибаева Г.И.

Ахметова Т.С.

420

408

4

БМ 02 Физическая культура

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

Сейсенбі

1

ПМ02 Оборудование по переработке полимерных материалов

 

Темирханова М.С.

410

2

ПМ01 Черчение

 

Жуматаев А.К.

Бектурганова Ш.У

412

410

3

ПМ02 Материаловедение

ПМ01 Оборудование по переработке полимерных материалов

 

Жуматаев А.К.

Темирханова М.С.

412

    410

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

ПМ01 Спецтехнология

ПМ03 Оборудование по переработке полимерных материалов

 

Мусалимова А.Ж.

Темирханова М.С.

317

410

2

БМ 02 Физическая культура

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

3

ПМ02 Технология переработки полимерных материалов

Мусалимова А.Ж.

317

4

ПМ02 Материаловедение

 

Жуматаев А.К.

412

Бейсенбі

1

ПМ01 Информационные технологии в профессиональной деятельности

Закарьянов Д.Ж.

205

2

ПМ01 Черчение

 

Жуматаев А.К.

Бектурганова Ш.У.

412

410

3

ПМ02 Спецтехнология

 

Мусалимова А.Ж.

317

4

 

 

 

Жұма

1

ПМ02 Общая химическая технология

 

Мусалимова А.Ж.

317

2

ПМ02 Охрана труда

ПМ 03 Спецтехнология

 

Джамалова Ш.А.

Мусалимова А.Ж.

312

317

3

ПМ03 Материаловедение

 

Жуматаев А.К.

412

4

БМ01 Профессиональный казахский язык

Абисаликова Р.К.

Сейткалиева М.С.

418

310

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-31 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Организация производства на предприятиях питания

 

Дюсюнбекова Ш.А.

306

2

Основы товароведения пищевых продуктов

 

Матанова М.К.

304

3

Технология приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

4

Карвинг

 

Матанова М.К.

304

Сейсенбі

1

Делопроизводство на государственном языке

 

Самарова А.Т.

303

2

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Психология и этика в профессиональной деятельности

Таукешова М.А.

425

4

 

 

 

5

 

 

 

Сәрсенбі

1

Основы товароведения пищевых продуктов

 

Матанова М.К.

304

2

Бухгалтерский учет в общественном питании

 

Сейтимбетова С.Т.

309

3

Психология и этика в профессиональной деятельности

Охрана труда

Таукешова М.А.

 

Джамалова Ш.А.

425

 

309

4

Организация производства на предприятиях питания

Технология приготовления пищи

 

Дюсюнбекова Ш.А.

Габдуллина М.С.

306

312

Бейсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдуллина М.С.

312

2

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

3

Делопроизводство на государственном языке

Самарова А.Т.

312

4

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

5

Основы потребительского образования

Иманбаева А.М.

305

Жұма

1

Охрана труда

Джамалова Ш.А.

316

 

2

Делопроизводство на государственном языке

Самарова А.Т.

303

3

Бухгалтерский учет в общественном питании

 

Сейтимбетова С.Т.

312

4

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

5

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-32 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

3

Тағамдық тауарлардың тауартану негіздері

 

М.К.Матанова

304

4

Мемлекеттік тілде іс қағаздарың жүргізу

А.Т. Самарова

303

5

Қазақстан құқығы

 

И.К.Муханова

 

316

 

Сейсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

2

Тағам дайындау технологиясы

Кәсіптік қызметің психологиясы және этикасы

Ж.Ж.Рысбаева

М.А.Таукешова

210

425

3

Тамақтану кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

С.Т. Сейтимбетова

303

4

Карвинг

М.К.Матанова

304

Сәрсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Тамақтандыру кәсіпорындарында еңбекті қорғау

Ш.А.Дюсюнбекова

 

Ш.А.Джамалова

306

 

309

3

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

4

 

 

 

Бейсенбі

1

Тағамдық тауарлардың тауартану негіздері

 

М.К.Матанова

304

2

Тамақтану кәсіпорындарындағы бухгалтерлік есеп

С.Т.Сейтимбетова

303

3

Кәсіптік қызметің психологиясы және этикасы

М.А.Таукешова

425

4

Мемлекеттік тілде іс қағаздарың жүргізу

 

А.Т. Самарова

312

 

 

 

 

Жұма

1

Мемлекеттік тілде іс қағаздарың жүргізу

А.Т. Самарова

303

2

Дене тәрбиесі

Н.К.Шаханов

с/з

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында еңбекті қорғау

Ш.А.Джамалова

309

4

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

 

5

Тұтынушылық білім беру негіздері

Д.Б.Акылбеков

423

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПП-31 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Теоретические основы химической промышленности

Мусалимова А.Ж.

317

2

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Темирханова М.С.

410

3

Технология переработки полимерных материалов

Мусалимова А.Ж.

317

4

Основы политологии и социологии

 

Байтлесова Д.Т.

309

Сейсенбі

1

Основы экономики

Иманбаева А.М.

305

2

Технология переработки полимерных материалов

Мусалимова А.Ж.

317

3

Профессиональный иностранный язык

Карибаева Г.И.

420

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

Оборудование предприятий по переработке полимерных материалов

Основы политологии и социологии

Темирханова М.С.

Байтлесова Д.Т.

410

309

2

Автоматизация технологических процессов

 

Темирханова М.С.

410

3

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

4

 

 

 

Бейсенбі

1

Автоматизация технологических процессов

 

Темирханова М.С.

410

2

Технология переработки полимерных материалов

Мусалимова А.Ж.

317

3

Информационные технологии в профессиональной деятельности

Закарьянов Д.Ж.

205

4

Основы физики и химии полимеров

 

Мусалимова А.Ж.

317

Жұма

1

Автоматизация технологических процессов

 

Темирханова М.С.

410

2

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

3

Профессиональный иностранный язык

Основы экономики

Карибаева Г.И.

Иманбаева А.М.

420

305

4

Процессы и аппараты химической промышленности

 

Мусалимова А.Ж..

317

5

Казахстанское право

Джагупарова А.З.

303

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2017-2018 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

ПС-41 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Монтаж металлопластиковых изделий

Каждамбек М.М.

310

2

Организация планирования производства

 

Иманбаева А.М.

305

3

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Каждамбек М.М.

310

4

Основы потребительского образования

 

Иманбаева А.М.

305

5

 

 

 

Сейсенбі

1

Основы проектирования

Каждамбек М.М.

310

2

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Каждамбек М.М.

310

3

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Автоматизация технологических процессов

Каждамбек М.М.

Каждамбек М.М.

310

310

4

Монтаж металлопластиковых изделий

Каждамбек М.М.

310

5

Основы предпринимательской деятельности

 

 

Сәрсенбі

1

Монтаж металлопластиковых изделий

Каждамбек М.М.

310

2

Физическая культура

Хисматуллин Р.А.

с/з

3

Автоматизация технологических процессов

Каждамбек М.М.

310

4

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Организация планирования производства

Каждамбек М.М.

Иманбаева А.М.

310

305

5

Основы акмеологии, личного и социального успеха

Таукешова М.А

425

Бейсенбі

1

Автоматизация технологических процессов

Каждамбек М.М.

310

2

Монтаж металлопластиковых изделий

Каждамбек М.М.

310

3

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Каждамбек М.М.

310

4

Организация планирования производства

 

Иманбаева А.М.

305

5

Основы предпринимательской деятельности

 

 

Жұма

1

Монтаж металлопластиковых изделий

Каждамбек М.М.

310

2

Теплотехническое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Каждамбек М.М.

310

3

Механическое оборудование производства строительных изделий и конструкций

Каждамбек М.М.

310

4

Основы предпринимательской деятельности

 

 

 

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-41 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

2

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

3

Менеджмент на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

4

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

5

Основы предпринимательской деятельности

 

 

Сейсенбі

1

Технология приготовления национальных блюд

 

Габдулина М.С.

312

2

Экономика предприятий питания

Нуржанова А.А.

312

3

Маркетинг на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

4

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

 

5

 

 

 

Сәрсенбі

1

Технология приготовления пищи

 

Габдулина М.С.

312

2

Экономика предприятий питания

Нуржанова А.А.

312

3

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

4

Основы предпринимательской деятельности

 

 

Бейсенбі

1

Экономика предприятий питания

Нуржанова А.А.

316

2

Физическая культура

 

Габдул-Кадыр Д.С.

с/з

3

Менеджмент на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

4

Организация производства на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

5

Основы акмеологии, личного и социального успеха

Таукешова М.А.

425

Жұма

1

Технология приготовления национальных блюд

Гвбдуллина М.С.

312

2

Маркетинг на предприятиях питания

 

Иманбаева А.М.

305

3

Организация обслуживания на предприятиях питания

Дюсюнбекова Ш.А.

306

4

 

 

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

 

П-42 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы маркетинг

 

А.М.Иманбаева

305

2

Мемлекеттік тілде іс қағаздарың жүргізу

А.Т. Самарова

303

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

Кәсіпкерлік қызмет негіздері

 

 

Сейсенбі

1

Тағам дайындау технологиясы

 

Ж.Ж.Рысбаева

210

2

Тамақтану кәсіпорындарының экономикасы

 

А.М.Иманбаева

305

3

Дене тәрбиесі

 

Н.К.Шаханов

с/з

4

Ұлттық тағамдар дайындау технологиясы

Ж.Ж.Рысбаева

210

5

Акмелогия негіздері

М.А. Таукешова

425

Сәрсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы менеджмент

 

А.М.Иманбаева

305

2

Тамақтану кәсіпорындарының экономикасы

 

А.М.Иманбаева

305

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

210

4

Мемлекеттік тілде іс қағаздарың жүргізу

А.Т. Самарова

303

5

Кәсіпкерлік қызмет негіздері

 

 

Бейсенбі

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы маркетинг

 

А.М.Иманбаева

305

2

Тамақтану кәсіпорындарының экономикасы

 

А.М.Иманбаева

305

3

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ш.А.Дюсюнбекова

306

4

Ұлттық тағамдар дайындау технологиясы

Ж.Ж.Рысбаева

210

Жұма

1

Тамақтандыру кәсіпорындарындағы менеджмент

 

А.М.Иманбаева

305

2

Тағам дайындау технологиясы_____________

Тамақтандыру кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру

Ж.Ж.Рысбаева

Ш.А.Дюсюнбекова

210

306

3

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

 

А.Т. Самарова

303

4

 

 

 

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ТМП-021 тобы

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

БМ01 Профессиональный казахский язык

 

Абисаликова Р.К.

418

2

БМ03 Физическая культура

Хисматуллин Р.А.

с/з

3

ПМ04 Биохимия молока и молочных продуктов

Матымбаева А.Ж.

315

4

ПМ01Черчение

Жуматаев А.К.

412

Сейсенбі

1

ПМ05 Санитария и гигиена с основами микробиологии

Матымбаенва А.Ж.

315

2

ПМ05 Микробиология цельномолочной и кисломолочной продукции

Матымбаева А.Ж.

315

3

ПМ02 Физическая и коллоидная химия

Сулейменова А.А.

415

4

ПМ06 Технология и организация производства цельномолочной и кисломолочной продукции

Нуржанова А.А.

315

5

Казахстанское право

Джагупарова А.З.

303

Сәрсенбі

1

ПМ04 Биохимия молока и молочных продуктов

Матымбаева А.Ж.

315

2

БМ01 Профессиональный иностранный язык

Карибаева Г.И.

420

3

БМ03 Физическая культура

Хисматуллин Р.А.

с/з

 

 

 

 

Бейсенбі

1

ПМ03 Процессы и аппараты молочной промышленности

Матымбаева А.Ж.

315

2

ПМ02 Физическая и коллоидная химия

БМ01 Профессиональный казахский язык

Сулейменова А.А.

Абисаликова Р.К.

415

418

3

ПМ06 Технология и организация производства цельномолочной и кисломолочной продукции

Нуржанова А.А.

315

4

 

 

 

Жұма

1

ПМ06 Технологическое оборудование для производства цельномолочной и кисломолочной продукции

Матымбаева А.Ж.

315

2

ПМ03 Процессы и аппараты молочной промышленности

БМ01 Профессиональный иностранный язык

Матымбаева А.Ж.

Карибаева Г.И.

315

420

3

ПМ06 Технология и организация производства цельномолочной и кисломолочной продукции

Нуржанова А.А.

315

4

ПМ01Черчение

Жуматаев А.К.

412

 

 

Павлодар технологиялық колледжінің

2018-2019 оқу жылының І семестріне арналған оқу сабақтарының кестесі

ХМУ-021 тобы

 

Апта

күні/

топ

Пәні/Предмет

Оқытушы/

Преподаватель

Кабинет

Дүйсенбі

1

Русская литература

 

Таукешова М.А.

425

2

Казахский язык

Абисаликова Р.К.

418

3

Математика

Кабулова С.Ж.

404

4

Основы информатизации и автоматизации производства

Закарьянов Д.Ж.

205

Сейсенбі

1

Основы слесарных работ

Жуматаев А.К.

412

2

Профессиональный иностранный язык

Ахметова Т.С.

408

3

Физика и астрономия

Кабулова С.Ж.

404

4

 

 

 

Сәрсенбі

1

История Казахстана

Муханова И.К.

316

2

Основы информатизации и автоматизации производства

Закарьянов Д.Ж.

205

3

Математика

Физика

Кабулова С.Ж.

Кабулова С.Ж.

404

404

4

Физическая культура

Хисматуллин Р.А.

с/з

5

Казахстанское право

Джагупарова А.З.

303

Бейсенбі

1

Профессиональный казахский язык

Абисаликова Р.К.

418

2

Основы информатизации и автоматизации производства

Закарьянов Д.Ж.

205

3

Черчение

Жуматаев А.К.

412

4

 

 

 

Жұма

1

Черчение

Жуматаев А.К.

412

2

Основы слесарных работ

Жуматаев А.К.

412

3

Профессиональный казахский язык

Абисаликова Р.К.

418

4

Физическая культура

Хисматуллин Р.А.

с/з

 

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары__________Ш.О. Бектұрғанова

Күндізгі бөлім меңгерушісі_________ Ш.А. Джамалова

 

 

 
© 2008 Павлодарский технологический колледж