Басты бет

Біздің жетістіктеріміз PDF Print Email

Оқытушылар жетістіктері: 

Т.А.Ә

Іс-шара деңгейі

Нәтиже

Матымбаева Айша Жылкыбаевна

Мектепке дейінгі, орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған «Педагогикалық идеялар панорамасы» республикалық бейне-сабақтар мен бейне-дәрістердің республикалық конкурсы

1 орын

2019 ж

Аспанова Гульнур Серикжановна

«Білім берудегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» атты облыстық байқау

1 орын

2019 ж

Муханова Индира Курмангалиевна

«Рухани жанғыру»- жаһандық маңызы бар жоба» облыстық байқауы

1 орын

2019 ж

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Президенттік көпсайыстан қалалық жарыстар

1 орын

2019 ж

Матанова Меруерт Капбасовна

Мектепке дейінгі, орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған «Педагогикалық идеялар панорамасы» республикалық бейне-сабақтар мен бейне-дәрістердің республикалық конкурсы

2 орын

2019 ж

Таукешова Майра Александровна

Ахмет Байтұрсынов атындағы республикалық педагогикалық олимпиада

2 орын

2019 ж

Абисаликова Раушан Каиржановна

Ахмет Байтұрсынов атындағы республикалық педагогикалық олимпиада

3 орын

2019 ж

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Президенттік көпсайыстан облыстық чемпионат

2 орын 2018

Иманбаева Акмарал Мерекеновна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

2 орын 2018

Карибаева Гульфиза Ислямовна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

2 орын 2018

Таукешова Майра Александровна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

2 орын 2018

Рысбаева Жанна Жаксылыковна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

2 орын 2018

Кабулова Сауле Жакановна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

3 орын 2018

Сулейменова Айсулу Агибаевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

3 орын 2018

Ахметова Толкын Схездовна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

3 орын 2018

Муханова Индира Курмангалиевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы І Республикалық шығармашылық педагогикалық олимпиада

3 орын 2018

Іс-шаралардың атаулары

Іс-шаралардың деңгейі

Нәтижелері

 

 

Карибаева Г. И.

 

Всероссийский,  создание личной методической библиотеки в рамках проекта «Мультиурок»

Благодарственное письмо

сентябрь, 2017

 

 648365463646845.jpg

 

 

 

 

Канагатова М. С.

 

Республиканский семинар на английском языке «Концепция жизнеобеспечения в образовательных программах, созданных для школы архитектуры, гражданского строительства и дизайна»

 

 

 

 

Сертификат

сентябрь, 2017

 

 

 

 

Кабулова С. Ж.

Международная Олимпиада для учителей «Современные образовательные технологии»

2  место

 

 

Таукешева М. А.

2 место

 

 

Абисаликова Р. К.

2  место

 

 

Джагупарова А. З

3 место

 

 

Сейткалиева М. С.

2 место

 

 

Садыбекова С. М.

2 место

 

 

Шушпаева А. Ш.

3 место

 

 

Карибаева Г. И.

2 место

 

 

Администрацию КГКП "Павлодарский технологический колледж"

Всероссийский: ЦРТ «Мега-Талант»

Благодарственное письмо

 

 

 

Иманбаева А. М.

Международный профессиональный фестиваль "Педагог ХХІ века"

Диплом победителя

 

 

 

Иманбаева А. М.

Всероссийская олимпиада "Педагогический успех" в номинации "Построение современного урока"

Диплом,  І место

 

 

Иманбаева А. М.

Публикации в интернет - журнале "informznaika"

Почетная грамота, и свидетельства о публикациях

 

 

«Умната» Бүкілресейлік конкурс (Блиц-олимпиада), «Сыни ойлауды дамыту технологиясы» (Г.И.Карибаева), Павлодар қ

Халықаралық

1 орын

 

«Педагогикалық көпсайыс- 2015/2016» Халықаралық олимпиадасы, «Мерекелер тарихы. Отан қорғаушылар күні» бағыты бойынша (Г.И.Карибаева)

Халықаралық

1 орын

 

«Үздік интерактивті сабақ-2015» облыстық конкурс

Облыстық

3 орын

 

«Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беруде» облыстық конкурсы

Облыстық

Г.С.Аспанова – 1 орын

А.Ж. Матымбаева – 2 орын

М.С. Габдуллина – 3 орын жүлдегерлері, 2015 ж. қараша

 

 

«Инфосабақ» қашықтықтан оқыту олимпиадасы

Халықаралық

Г.С.Аспанова.Мұғалімдерге арналған Бейнесабақ халықаралық жоба жұмысына белсенді қатысқаны үшін алғыс.Биология пәні бойынша қашықтықтан оқыту олимпиадасы. 10 сынып, 2015ж.

 

«Үздік аспаз-2015» Павлодар облысының 75 жылдығына арналған XIV Облыстық спартакиада

Облыстық

К.С.Сабитова.Студентті сайысқа  дайындағаны үшін білім беру басқармасының дипломы.2015ж.

 

«Үздік компьютерлік графика және дизайн»

Халықаралық

М.С.Канагатова. Халықаралық сайыс дипломы. Семей қ., 2015ж.

 

«Тиімді тамақтану - сұлулық пен денсаулық кепілі»

Облыстық

Ж.Ж.Рысбаева.Облыстық сайыс, 2 орын, 2014ж.

 

"Жасыл Ел -2014 жыл"

Облыстық

А.К.Булумбаев . - «Ең үздік Жасыл      Ел жасағының командирі» номинациясында 2014 ж.

 

Халықаралық қатысумен өткен Бүкілрессейлік қашықтық шығармашылық сайыс

Халықаралық

И.М.Ганиева  – жүлдегер, 3 орын «Сабаққа дайындалған үздік презентация» номинациясында 2014 ж.

 

«Мемлекеттік тіл – менің тілім» байқау

Қалалық

Р.Г.Мухамедеева  –жүлдегер, 3 орын, 2014 ж.

 

Бірінші Республикалық инновациялық жоболар байқауы

Республикалық

А.К.Булумбаев  – жүлдегер, 3 орын, Нуржанова А.А. - грамота, 2013 ж

 

«Достық» қалалық фестивалі

Қалалық

Мухамедеева Р.Г. –жүлдегер, 2 орын, 2013 ж.

 

«Үздік педагог» Республикалық байкау

Республикалық

Каирова А.И. жүлдегер, 2012 ж.

 

«Үздік әдістемелік қызмет» облыстық байқау

Облыстық

Каптаева Н.С., гран-при, 2012 ж.

 

«Білім беру саласында ақпараттық-коммуникациялық технологилар» облыстық  конкурс

Облыстық

Байсельдинова Б.Б. – жүлдегер (2011ж., 2 орын, 2012 ж., 3 орын)

 

«Білім беру саласында ақпараттық-коммуникациялық технологилар» облыстық  конкурс

Облыстық

Иманакова В.П. – жүлдегер, 3 орын, 2012 ж

 

«Педагогикалық инновациялары» атты көрме-байқау

Облыстық

Курмашева А.Т. –жүлдегер, 2 орын, 2011ж.

 

«Интерактивті тақтаның бағдарламалық құралдарын оқу-тәрбиелеу үрдісінде пайдалану»

Облыстық

Ахметова М.М. – жүлдегер, 2 орын, 2010 ж.

 

«Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы бойынша «ӨО шебері» сайысы

Облыстық

Каирова А.И. – жүлдегер, 2 орын, 2010 ж

 

 

 

Оқушылардың жетістіктері :

 

Т.А.Ә

Іс-шара деңгейі

Нәтиже

Орынбасар Асель

«WorldSkills Kazakhstan 2019» - V Республикалық кәсіби шеберлік чемпионаты

1 орын

2019 ж

Зайцева Людмила

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

1 орын

2019 ж

Тунубаева Диана

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

1 орын

2019 ж

Симоненко Милена

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

2 орын

2019 ж

Рустем Алихан

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

2 орын

2019 ж

Мұхамет Жибек

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Апаев Алишер

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Марковский Багдан

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Габбасова Гульден

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Ұлжан Жарылқасыңкызы

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Марковский Багдан

«Білім беру ресурстарын жаңғырту: тәжірибе және болашағы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы 

 (30 қараша 2018ж)

1 орын

2018 ж

Ділдабекова Асем

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

1 орын

2018 ж

Бақытжан Арыстан

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

1 орын

2018 ж

Мұхамет Жибек

«Білім беру ресурстарын жаңғырту: тәжірибе және болашағы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы 

 (30 қараша 2018 ж)

2 орын

2018 ж

 

Балтабаева Балзия

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

2 орын

2018 ж

 

Аманқос Мирас

 

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

2 орын

2018 ж

 

Симонеко Милена

«Менің арманым» атты эссе республикалық байқауы

2 орын

2018 ж

 

Мұхамет Жибек

«Менің арманым» атты эссе республикалық байқауы

2 орын

2018 ж

 

Ықылас Мадина

«Менің арманым» атты эссе республикалық байқауы

2 орын

2018 ж

 

Ұлжан Жарылқасыңкызы

«Білім беру ресурстарын жаңғырту: тәжірибе және болашағы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы 

 (30 қараша 2018 ж)

3 орын

2018 ж

 

Вартик Ирина

Жеңіл атлетикадан колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

1 орын

2018

Бойко Ольга

Президенттік көпсайыс бойынша колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

1 орын

2018

Базавод Елена

Акробатикадан облыстық турнир

1 орын

2018

Черевко Дарья

Шаңғы жарысы бойынша колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы  

1 орын

2018

Лапцаева Дарья

«Күзгі кросс» жүгіруінен колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиада

1 орын

2018

Байтуганова Марина

Президенттік көпжарыс бойынша колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

2 орын

2018

Ложкина Юля

Баскетболдан колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

2 орын

2018

Абылканова А.

Жеңіл атлетикадан колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

3 орын

2018

Базавод Елена

Спорттық акробатикадан жекеленген жаттығулардың жастар арасындағы Қазақстан Республикасы Чемпионаты

3 орын

2018

Волкова Надежда

«Күзгі кросс» жүгіруінен колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиада

3 орын

2018

Смирнова Дарья

Жеңіл атлетикадан колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

3 орын

2018

№ р/н

Іс-шара атауы  

Іс-шара деңгейі

Нәтижесі

1.

Серпін-2015 «Аламан-2015» облыстық сайыс

облыстық

1 орын. Спорттық эстафета.2015ж.

2.

Серпін-2015 «Аламан-2015» облыстық сайыс. Тоғыз құмалақ.

облыстық

Ерсұлтан Балнұр – 1 орын, 2015ж.

3.

ҰОС Жеңістің 70 жылдығына арналған патриоттық әндер сайысы

облыстық

М.Кулубай – қатысқаны үшін диплом, 2015ж.

4.

Волейбол бойынша спартакиада

облыстық

К.Кромм,Е.Рыскулова, С.Мухамедиева,К.Тортаева, Е.Папелькан.2 орын,2015ж.

5.

Шаңғы жарыстары бойынша спартакиада

облыстық

Л.Свиридова – 3 орын, 2015ж., ақпан

6.

Жеңіл атлетика бойынша колледждер арасындағы спартакиада

облыстық

2 орын, А.Шарифулина, 2015ж., мамыр

7.

Колледждер арасындағы спартакиада. Риддер қ.

республикалық

4 орын - А.Шарифулина, 2015ж., ақпан

8.

Шаңғы жарыстары бойынша спартакиада

облыстық

1 орын – А.Шарифулина, 2015ж., ақпан

9.

Колледждер арасындағы спартакиада

облыстық

2 орын – Т.Черемисина, 2015ж., сәуір

10.

Колледждер арасындағы спартакиада

республикалық

4 орын – Л.Бижанова, 2015 ж., мамыр

11.

Оқ ату бойынша колледждер арасындағы облыстық спартакиада

облыстық

2 орын – Л.Бижанова, 2015ж., сәуір

12.

Шаңғы жарыстары бойынша колледждер арасындағы облыстық спартакиада

облыстық

3 орын – Л.Бижанова, 2015ж.

13.

Оқ ату бойынша колледждер арасындағы облыстық спартакиада

облыстық

1 орын – Л.Бижанова, 2 дәрежелі диплом

 

14.

«Инфоурок»  халықаралық олимпиада

Халықаралық

1 орын - 17 оқушы  2014 ж;

2 орын - 35 оқушы 2014 ж;

3 орын - 34 оқушы 2014 ж.

 

15.

«Туризм, алға» - 2014 ж.

Облыстық

Солтаниманов А. - 2 орын,

Бутенко А. - 2 орын,

Воробьева О. - 2 орын,

Байтемиров М.- 2 орын,

Аукенова С. - 2 орын 2014 ж.

 

16.

«Рациональное питание - эталон красоты и здоровья» сайысы

Облыстық

Жалпы командалық 2 орын, 2014 ж.

 

17.

Қазақстан республикасының пауэрлифтингтан чемпионаты 

Республикалық

Гусельникова Ю. - 1 орын,2014 ж.

 

18.

Қабанбай батыр мемориалы самбо күресінен Қазақстан Республикасы Кубогы

Республикалық

Караша А. - 2-ші дәрежелі дипломмен марапатталды, 2014 ж

 

19.

 «Эрудит» IX Халықаралық турнирі

Халықаралық

Волков Е. – лауреат, 2014 ж.

 

20.

«Алтын Дастархан-2014» фестивалі, «Союз пищевых предприятий Казахстана: Потенциал эффективного сотрудничества» XVI Халықаралық көрмесі

Халықаралық

Алтын медалі (жалпыкомандалық 1 орын «Тематический ужин» номинациясында); Пирогов В. - күміс (2 орын -  «Блюда из мяса»номинациясы); Калиакпаров Р. - күміс (2 орын. - «Блюда из рыбы»номинациясы), 2014 ж.

 

21.

Халықаралық қатысумен өткен Бүкілрессейлік қашықтық шығармашылық сайыс

Халықаралық

Папелькан Е. «Үздік пәндік сөзжұмбақ» номинациясында 3 орын, 2014 ж.

 

22.

«ЭКО-2014» Халықаралық жастар экологиялық қашықтық көрме-байқауы

Халықаралық

Үндеухаттар бойынша келесі номинацияларында I орынға ие болған оқушылар: «Экологиялық SOS» - 3 курс студенті Райымбек Қожанов;  «Экологиялық бағдаршам» - Юлия Мельниченко, 1 курс; «Тірі планета: табиғатты сақтап қорғаймыз» -  Наталья Романова, 3 курс; II орын «Тірі планета: табиғатты сақтап қорғаймыз» - Наталья Помиркована 3 курс студенттері. «Тірі планетены сақтаймыз және қорғаймыз» әдеби туынды номинация сында 1 курс студенті Екатерина Папелькан  3 жүлделі орынға ие болды.

 

23.

«IV Сәтбаев оқулары» халықарлық ғылыми конференциясы

Халықаралық

1 орын – Жакибаева Ж., Нурпиисова Д. и Мекешева А., 2014 ж.

2 орын – Султаналиева А.  Воробьева О., 2014 ж.

3 орын – Акимкулова А. Бутенко А., 2014 ж.

 

24.

Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым академиясының (ҚР КҒА) «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты XL ғылыми-практикалық конференциясы 

Республикалық

Бекен Р. - 2 дәрежелі диплом, 2014 ж.

 

25.

 «Тамақ және қонақжайлылық  индустриясындағы қазіргі тәсілдемелері» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы

Халықаралық

Алдабергенова А. – дилом, 2014 ж.

 

26.

"Қазіргі білім беру, экономика және құқық салаларындағы дамудың бағыттары мен болашағы» АТТІ  VII  облыстық  ғылыми-тәжірибелік конференциясы

Облыстық

Бутенко А. - 2 дәрежелі диплом, 2014 ж.

 

27.

Колледждер арасындағы шаңғы жарысы бойынша облыстық  спартакиада

Облыстық

III командалық орын.

3 дәрежелі дипломдар - Бижанова Л., Осипова А., Свиридова Л., Сумьянова А., 2014 ж.

 

28.

Қысқы Президенттік көпсайыс бойынша Облыстық Чемпионаты  

Облыстық

I дәрежелі диплом - Свиридова Л., 2014 ж.

 

29.

Қыздар арасындағы пауэрлифтинг бойынша Облыс Чемпионаты

Облыстық

I дәрежелі диплом - Меретукова В., 2014 ж.

 

30.

Қысқы Президенттік көпсайыс бойынша Республикалық Чемпионаты  

Республикалық

Қола медалі (3 орын) және III дәрежелі диплом - Свиридова Л., 2014 ж.

 

31.

Шаңғы жарысы бойынша Облыстық  сайыс

Облыстық

I дәрежелі диплом - Свиридова Л., 2014 ж.

 

32.

Колледждер арасындағы женіл атлетика бойынша Облыстық Спартакиада

Облыстық

III дәрежелі дипломдар - Бижанова Л., Петрова В., Свиридова Л., Сумьянова А., 2013 ж.

 

33.

Кросс бойынша қалалық сайыс: маусымның жабылыу

Қалалық

III орын - Алданов Е., 2013 ж.

 

34.

Қыздар арасындағы пауэрлифтинг бойынша олыс чемпионаты

Облыстық

I дәрежелі диплом- Гусельникова Ю., 2013 ж.

 

35.

Қыздар арасындағы пауэрлифтинг бойынша қала біріншілігі

Қалалық

I орын - Меретукова В., 2013 ж.

 

36.

«Жаңа жылдық  бәйге» Шаңғы жарысы бойынша қалалық  сайыс

Қалалық

І  дәрежелі диплом Бежанова Л.  2013 ж.

 

 
© 2008 Павлодарский технологический колледж