Басты бет

Қабылданған оқушылар тізімі PDF Print Email

УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ ПАВЛОДАРСКОЙ ОБЛАСТИ

КГП на ПХВ «ПАВЛОДАРСКИЙ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ

КОЛЛЕДЖ»

 

БҰЙРЫҚ

 

 

ПРИКАЗ

2022 ж «31» тамыз

Павлодар қаласы

 

№ 93      

г. Павлодар

 

На основании протокола совместного заседания комиссий по распределению и размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях ТиППО на 2022-2023 учебный год №4-06/37 от 31.08.2022 г. ПРИКАЗЫВАЮ:

зачислить в состав обучающихся КГП на ПХВ «Павлодарский технологический колледж» следующих абитуриентов по государственному образовательному заказу:

по специальности 0722070 «Технология полимерного производства»

ПП-011

  1. 1.Агурьев Владимир Сергеевич
  2. 2.Айтмұхан Ерсұлтан Темірханұлы
  3. 3.Акулов Денис Владимирович
  4. 4.Акылбеков Темерлан Ерланович
  5. 5.Ардах Еркебулан
  6. 6.Ахметов Илияс Махаббатулы
  7. 7.Власов Владимир Андреевич
  8. 8.Жанбырбаев Султан Дулатович
  9. 9.Жұмкен Ислам Жандосұлы
  10. 10.Завьялова Айсулу Александровна
  11. 11.Луцик Артем Владимирович
  12. 12.Облыгин Богдан Львович
  13. 13.Романова Карина Александровна
  14. 14.Чепурнов Ярослав Евгеньевич
  15. 15.Швиндт Роман Андреевич

по специальности 10130300 «Организация питания»

ОП-011

  1. 1.Боргардт Максим Леонидович
  2. 2.Варакута Анастасия Сергеевна
  3. 3.Гришин Роман Дмитриевич
  4. 4.Добысаев Шакир Хасанович
  5. 5.Жданов Александр Александрович
  6. 6.Зайцева Валентина Викторовна
  7. 7.Казачек Алена Юрьевна
  8. 8.Куляу Ангелина Сергеевна
  9. 9.Мальцева Татьяна Валерьевна
  10. 10.Мусина Ажар Сарсенбековна
  11. 11.Найбергер Ангелина Павловна
  12. 12.Новой Владислав Константинович
  13. 13.Нургалиев Батырхан Ерсаинович
  14. 14.Ольков Илья Борисович
  15. 15.Павлова Анна Александровна
  16. 16.Ращенкова Елизавета Юрьевна
  17. 17.Ревякина Ксения Витальевна
  18. 18.Рожкова Радмила Сергеевна
  19. 19.Седаев Андрей Николаевич
  20. 20.Харченко Виктор Игоревич

ОП-012

  1. 1.Герасимов Максим Евгеньевич
  2. 2.Горбылев Данил Петрович
  3. 3.Досумбекова Жансая Аманкелекызы
  4. 4.Ердалиева Айдана Есиркеповна
  5. 5.Ибраева Карина Тюлегеновна
  6. 6.Иксатов Рашит Каиргельдинович
  7. 7.Канатбек Аружан Жаркынкызы
  8. 8.Кец Вероника Евгеньевна
  9. 9.Киемчук Елена Александровна
  10. 10.Мизерный Степан Сергеевич
  11. 11.Петренко Данил Александрович
  12. 12.Пономаренко Кристина Витальевна
  13. 13.Сериков Диас Куандыкович
  14. 14.Сизов Илья Сергеевич
  15. 15.Тілеулес Мейірман   Ерұланұлы
  16. 16.Тусупбаев Санжар Ержанович
  17. 17.Файзиева Амина Рустамовна
  18. 18.Фейлер Карина Алексеевна
  19. 19.Шевцова Эвелина Андреевна

по специальности 07211300 «Технология производства пищевых продуктов»

П-011

  1. 1.Актаев Альтаир Серикович
  2. 2.Алькебаева Жанель Ерболовна
  3. 3.Бектуров Алмас Жанатович
  4. 4.Беликова Ангелина Владимировна
  5. 5.Веснин Даниил Андреевич
  6. 6.Вибе Дмитрий Вячеславович
  7. 7.Гебель Владислав Юрьевич
  8. 8.Данилюк Антон Андреевич
  9. 9.Еникеева Таисия Николаевна
  10. 10.Идрисова Аяжан Болатовна
  11. 11.Казанцева Вероника Дмитриевна
  12. 12.Капсатарова Раушан Каиркеновна
  13. 13.Киселева Анастасия Евгеньевна
  14. 14.Киселева Виктория Николаевна
  15. 15.Краснов Алексей Алексеевич
  16. 16.Куринько Ксения Витальевна
  17. 17.Линьков Егор Денисович
  18. 18.Литерова Людмила Николаевна
  19. 19.Макишева Шапенай Амангельдиновна
  20. 20.Матвеева Валерия Юрьевна
  21. 21.Осипова Елизавета Александровна
  22. 22.Полукарова Елизавета Васильевна
  23. 23.Резник Елизавета Александровна
  24. 24.Сандр Анастасия Ивановна
  25. 25.Сластникова Надежда Сергеевна
  26. 26.Токпаев Данил Витальевич
  27. 27.Франскевич Татьяна Сергеевна
  28. 28.Шаерман Вячеслав Андреевич

по специальности 07210200 «Производство молока и молочной продукции»

ТМП-011

  1. 1.Абрашов Архип Алексеевич
  2. 2.Владимирова Елена Сергеевна
  3. 3.Дзюба Екатерина Сергеевна
  4. 4.Дуденко Оксана Алексеевна
  5. 5.Жирова Ирина Сергеевна
  6. 6.Жолдыбаева Венера Дауреновна
  7. 7.Жутаева Малика Маратовна
  8. 8.Зейнуллова Амина Шайдолловна
  9. 9.Каргаполова Милитина Дмитриевна
  10. 10.Катаева Дарья Андреевна
  11. 11.Костенко Давид Сергеевич
  12. 12.Красман Марисабель Ивановна
  13. 13.Мадимарова Эльвира Нурахановна
  14. 14.Мусжанова Сабина Болатбековна
  15. 15.Пантюхина Анна Юрьевна
  16. 16.Сеитова Карина Жолдыбаевна
  17. 17.Төлеген Дильназ Насридденқызы
  18. 18.Трубаченко Анатолий Владимирович
  19. 19.Чижевская Галина Викторовна
  20. 20.Якушенко Анна Викторовна

 

Основание: протокол совместного заседания комиссий по распределению и размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях ТиППО на 2022-2023 учебный год №4-06/37 от 31.08.2022 г.

 

 

Руководитель колледжа                               Капенов К.К.

         Согласовано: заместитель

         руководителя по УР                                      Бектурганова Ш.У.

         заместитель

руководителя по ПР                                      Нуржанова А.А.




ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ

БЕРУ БАСҚАРМАСЫ

«ПАВЛОДАР ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ

КОЛЛЕДЖІ» ШЖҚ КМК

 

 

 

УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ ПАВЛОДАРСКОЙ ОБЛАСТИ

КГП на ПХВ «ПАВЛОДАРСКИЙ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ

  КОЛЛЕДЖ»

БҰЙРЫҚ

 

ПРИКАЗ

2022 ж «31» тамыз

Павлодар қаласы  

 

№ 93      

г. Павлодар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Білім алушылар қатарына алу туралы

ТжКОББ ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бөлу және орналастыру жөніндегі комиссиялардың бірлескен отырысының 31.08.2022 жылғы №4-06/37 хаттамасының шешіміне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

келесі талапкерлер мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша «Павлодар технологиялық колледжі» ШЖҚ КМК білім алушыларына қатарына қабылдансын:

0722070 «Полимерлік өндіріс технологиясы» мамандығы бойынша

ПП-011

  1. 1.Агурьев Владимир Сергеевич
  2. 2.Айтмұхан Ерсұлтан Темірханұлы
  3. 3.Акулов Денис Владимирович
  4. 4.Акылбеков Темерлан Ерланович
  5. 5.Ардах Еркебулан
  6. 6.Ахметов Илияс Махаббатулы
  7. 7.Власов Владимир Андреевич
  8. 8.Жанбырбаев Султан Дулатович
  9. 9.Жұмкен Ислам Жандосұлы
  10. 10.Завьялова Айсулу Александровна
  11. 11.Луцик Артем Владимирович
  12. 12.Облыгин Богдан Львович
  13. 13.Романова Карина Александровна
  14. 14.Чепурнов Ярослав Евгеньевич
  15. 15.Швиндт Роман Андреевич

10130300 «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы бойынша

ОП-011

  1. 1.Боргардт Максим Леонидович
  2. 2.Варакута Анастасия Сергеевна
  3. 3.Гришин Роман Дмитриевич
  4. 4.Добысаев Шакир Хасанович
  5. 5.Жданов Александр Александрович
  6. 6.Зайцева Валентина Викторовна
  7. 7.Казачек Алена Юрьевна
  8. 8.Куляу Ангелина Сергеевна
  9. 9.Мальцева Татьяна Валерьевна
  10. 10.Мусина Ажар Сарсенбековна
  11. 11.Найбергер Ангелина Павловна
  12. 12.Новой Владислав Константинович
  13. 13.Нургалиев Батырхан Ерсаинович
  14. 14.Ольков Илья Борисович
  15. 15.Павлова Анна Александровна
  16. 16.Ращенкова Елизавета Юрьевна
  17. 17.Ревякина Ксения Витальевна
  18. 18.Рожкова Радмила Сергеевна
  19. 19.Седаев Андрей Николаевич
  20. 20.Харченко Виктор Игоревич

ОП-012

  1. 1.Герасимов Максим Евгеньевич
  2. 2.Горбылев Данил Петрович
  3. 3.Досумбекова Жансая Аманкелекызы
  4. 4.Ердалиева Айдана Есиркеповна
  5. 5.Ибраева Карина Тюлегеновна
  6. 6.Иксатов Рашит Каиргельдинович
  7. 7.Канатбек Аружан Жаркынкызы
  8. 8.Кец Вероника Евгеньевна
  9. 9.Киемчук Елена Александровна
  10. 10.Мизерный Степан Сергеевич
  11. 11.Петренко Данил Александрович
  12. 12.Пономаренко Кристина Витальевна
  13. 13.Сериков Диас Куандыкович
  14. 14.Сизов Илья Сергеевич
  15. 15.Тілеулес Мейірман   Ерұланұлы
  16. 16.Тусупбаев Санжар Ержанович
  17. 17.Файзиева Амина Рустамовна
  18. 18.Фейлер Карина Алексеевна
  19. 19.Шевцова Эвелина Андреевна

07211300 «Тағам өнімдерін өндіру технологиясы» мамандығы бойынша

П-011

  1. 1.Актаев Альтаир Серикович
  2. 2.Алькебаева Жанель Ерболовна
  3. 3.Бектуров Алмас Жанатович
  4. 4.Беликова Ангелина Владимировна
  5. 5.Веснин Даниил Андреевич
  6. 6.Вибе Дмитрий Вячеславович
  7. 7.Гебель Владислав Юрьевич
  8. 8.Данилюк Антон Андреевич
  9. 9.Еникеева Таисия Николаевна
  10. 10.Идрисова Аяжан Болатовна
  11. 11.Казанцева Вероника Дмитриевна
  12. 12.Капсатарова Раушан Каиркеновна
  13. 13.Киселева Анастасия Евгеньевна
  14. 14.Киселева Виктория Николаевна
  15. 15.Краснов Алексей Алексеевич
  16. 16.Куринько Ксения Витальевна
  17. 17.Линьков Егор Денисович
  18. 18.Литерова Людмила Николаевна
  19. 19.Макишева Шапенай Амангельдиновна
  20. 20.Матвеева Валерия Юрьевна
  21. 21.Осипова Елизавета Александровна
  22. 22.Полукарова Елизавета Васильевна
  23. 23.Резник Елизавета Александровна
  24. 24.Сандр Анастасия Ивановна
  25. 25.Сластникова Надежда Сергеевна
  26. 26.Токпаев Данил Витальевич
  27. 27.Франскевич Татьяна Сергеевна
  28. 28.Шаерман Вячеслав Андреевич

07210200 «Сүт және сүт өнімдерін өндіру» мамандығы бойыншаТМП-011

  1. 1.Абрашов Архип Алексеевич
  2. 2.Владимирова Елена Сергеевна
  3. 3.Дзюба Екатерина Сергеевна
  4. 4.Дуденко Оксана Алексеевна
  5. 5.Жирова Ирина Сергеевна
  6. 6.Жолдыбаева Венера Дауреновна
  7. 7.Жутаева Малика Маратовна
  8. 8.Зейнуллова Амина Шайдолловна
  9. 9.Каргаполова Милитина Дмитриевна
  10. 10.Катаева Дарья Андреевна
  11. 11.Костенко Давид Сергеевич
  12. 12.Красман Марисабель Ивановна
  13. 13.Мадимарова Эльвира Нурахановна
  14. 14.Мусжанова Сабина Болатбековна
  15. 15.Пантюхина Анна Юрьевна
  16. 16.Сеитова Карина Жолдыбаевна
  17. 17.Төлеген Дильназ Насридденқызы
  18. 18.Трубаченко Анатолий Владимирович
  19. 19.Чижевская Галина Викторовна
  20. 20.Якушенко Анна Викторовна

 

Негіздеме: ТжКОББ ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бөлу және орналастыру жөніндегі комиссиялардың бірлескен отырысының 31.08.2022 жылғы №4-06/37 хаттамасы.

 

Колледж басшысы                                          К.К. Капенов

         Келісілді: басшының

         ОІЖ орынбасары                                            Ш.У.Бектурганова

Басшының ӨТ жөніндегі

орынбасары                                                      А.А. Нуржанова



ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ

БЕРУ БАСҚАРМАСЫ

«ПАВЛОДАР ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ

КОЛЛЕДЖІ» ШЖҚ КМК

 

 

 

УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ ПАВЛОДАРСКОЙ ОБЛАСТИ

КГП на ПХВ «ПАВЛОДАРСКИЙ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ

  КОЛЛЕДЖ»

 

БҰЙРЫҚ

 

 

ПРИКАЗ

2022 ж «31» тамыз

Павлодар қаласы  

 

№ 94      

г. Павлодар

 

 

На основании протокола приемной комиссии от 31.08.2022г. ПРИКАЗЫВАЮ:

зачислить в состав обучающихся КГП на ПХВ «Павлодарский технологический колледж» следующих абитуриентов по очно-дуальной форме обучения на платной основе:

по специальности 08210100 «Лесное хозяйство»

Лд-111

  1. 1.Айдаргазин Нурлан Токтамысович
  2. 2.Аманжолов Диас Ержанович
  3. 3.Амиров Талгат Аубакирович
  4. 4.Аргымбаев Манат Тюлюгенович
  5. 5.Арынов Каршига Ермашевич
  6. 6.Ахметов Куат Анатольевич
  7. 7.Бейсекенов Хамит Каиргельдинович
  8. 8.Бекова Толкын Болатовна
  9. 9.Бектемирова Гульмира Жумабаевна
  10. 10.Габдуллин Дархан Нуртаевич
  11. 11.Елтаев Мейрам Сайлауович
  12. 12.Жанакулов Куаныш Шаихислямович
  13. 13.Жантен Ерден Бауржанұлы
  14. 14.Закуов Амангельды Стаханович
  15. 15.Земляная Ольга Валерьевна
  16. 16.Игілік Әділ Оразалыұлы
  17. 17.Исатаев Бегалы Ербалаевич
  18. 18.Кабдуллин Бауржан Мергалымович
  19. 19.Кикманов Марат Тлегенович
  20. 20.Кожабекова Кенжегуль Омирзаковна
  21. 21.Куликова Наталья Николаевна
  22. 22.Кусманов Бауыржан Оралович
  23. 23.Кыстаубаев Асыгат Оралович
  24. 24.Қайрбай Айтуар Сағындықұлы
  25. 25.Мироненко Константин Сергеевич
  26. 26.Мухаметжанов Бахтияр Казбекович
  27. 27.Оспанов Азат Елубаевич
  28. 28.Тасыбеков Булат Акатаевич
  29. 29.Тупаев Руслан Викторович
  30. 30.Уваков Мухамедгалым Кабдрашитович
  31. 31.Халиков Талгат Иманмаликович
  32. 32.Шарипова Инна Николаевна
  33. 33.Шевченко Алексей Вячеславович

 

по специальности 07211300 «Технология производства пищевых продуктов»

Пд-111

  1. 1.Акенов Даулет Ирсаинович
  2. 2.Алпысбаева Гульзира Бактыбаевна
  3. 3.Аманова Фарида Нурдаулетовна
  4. 4.Бауэр Анна Александровна
  5. 5.Вихлей Ирина Викторовна
  6. 6.Дубинина Татьяна Васильевна
  7. 7.Ефимова Светлана Александровна
  8. 8.Имакаев Серик Бейсенбаевич
  9. 9.Кремер Алина Дмитриевна
  10. 10.Лобко Ирина Владимировна
  11. 11.Макарчук Илья Юрьевич
  12. 12.Миранович Максим Андреевич
  13. 13.Рамбургер Роман
  14. 14.Салманова Татьяна Олеговна
  15. 15.Сисикенова Айнур Табылдиевна
  16. 16.Чердакова Юлия Владимировна
  17. 17.Щиябутдинова Фарида Салаватовна

 

Основание: протокол приемной комиссии о зачислении №13,14 от 31.08.2022г.

 

 

 

Руководитель колледжа                                 Капенов К.К.

         Согласовано: заместитель

         руководителя по УР                                   Бектурганова Ш.У.

         заместитель

руководителя по ПР                                        Нуржанова А.А.

 

 

 

 

 

 

 

 




ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ

БЕРУ БАСҚАРМАСЫ

«ПАВЛОДАР ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ

КОЛЛЕДЖІ» ШЖҚ КМК

 

 

 

УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ ПАВЛОДАРСКОЙ ОБЛАСТИ

КГП на ПХВ «ПАВЛОДАРСКИЙ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ

  КОЛЛЕДЖ»

 

БҰЙРЫҚ

 

 

ПРИКАЗ

2022 ж «31» тамыз

Павлодар қаласы  

 

№ 94      

г. Павлодар

 

31.08.2022 жылғы қабылдау комиссиясы хаттамаларының шешіміне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

келесі талапкерлер ақылы негізде күндізгі-дуалды оқыту нысаны бойынша «Павлодар технологиялық колледжі» ШЖҚ КМК білім алушыларына қатарына қабылдансын:

08210100 «Орман шаруашылығы» мамандығы бойынша

Лд-111

  1. 1.Айдаргазин Нурлан Токтамысович
  2. 2.Аманжолов Диас Ержанович
  3. 3.Амиров Талгат Аубакирович
  4. 4.Аргымбаев Манат Тюлюгенович
  5. 5.Арынов Каршига Ермашевич
  6. 6.Ахметов Куат Анатольевич
  7. 7.Бейсекенов Хамит Каиргельдинович
  8. 8.Бекова Толкын Болатовна
  9. 9.Бектемирова Гульмира Жумабаевна
  10. 10.Габдуллин Дархан Нуртаевич
  11. 11.Елтаев Мейрам Сайлауович
  12. 12.Жанакулов Куаныш Шаихислямович
  13. 13.Жантен Ерден Бауржанұлы
  14. 14.Закуов Амангельды Стаханович
  15. 15.Земляная Ольга Валерьевна
  16. 16.Игілік Әділ Оразалыұлы
  17. 17.Исатаев Бегалы Ербалаевич
  18. 18.Кабдуллин Бауржан Мергалымович
  19. 19.Кикманов Марат Тлегенович
  20. 20.Кожабекова Кенжегуль Омирзаковна
  21. 21.Куликова Наталья Николаевна
  22. 22.Кусманов Бауыржан Оралович
  23. 23.Кыстаубаев Асыгат Оралович
  24. 24.Қайрбай Айтуар Сағындықұлы
  25. 25.Мироненко Константин Сергеевич
  26. 26.Мухаметжанов Бахтияр Казбекович
  27. 27.Оспанов Азат Елубаевич
  28. 28.Тасыбеков Булат Акатаевич
  29. 29.Тупаев Руслан Викторович
  30. 30.Уваков Мухамедгалым Кабдрашитович
  31. 31.Халиков Талгат Иманмаликович
  32. 32.Шарипова Инна Николаевна
  33. 33.Шевченко Алексей Вячеславович

 

07211300 «Тағам өнімдерін өндіру технологиясы» мамандығы бойынша

Пд-111

  1. 1.Акенов Даулет Ирсаинович
  2. 2.Алпысбаева Гульзира Бактыбаевна
  3. 3.Аманова Фарида Нурдаулетовна
  4. 4.Бауэр Анна Александровна
  5. 5.Вихлей Ирина Викторовна
  6. 6.Дубинина Татьяна Васильевна
  7. 7.Ефимова Светлана Александровна
  8. 8.Имакаев Серик Бейсенбаевич
  9. 9.Кремер Алина Дмитриевна
  10. 10.Лобко Ирина Владимировна
  11. 11.Макарчук Илья Юрьевич
  12. 12.Миранович Максим Андреевич
  13. 13.Рамбургер Роман
  14. 14.Салманова Татьяна Олеговна
  15. 15.Сисикенова Айнур Табылдиевна
  16. 16.Чердакова Юлия Владимировна
  17. 17.Щиябутдинова Фарида Салаватовна

 

 

Негіздеме: Қабылдау комиссиясының 31.08.2022 жылғы №13,14 хаттамасы

 

Колледж басшысы                                          К.К. Капенов

         Келісілді: басшының

         ОІЖ орынбасары                                            Ш.У.Бектурганова

Басшының ӨТ жөніндегі

орынбасары                                                      А.А. Нуржанова

 

 
© 2008 Павлодарский технологический колледж