Басты бет

Біздің жетістіктеріміз PDF Print Email

Оқытушылар жетістіктері: 

Т.А.Ә

Іс-шара деңгейі

Нәтиже

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

«Педагогикалық шеберлік-2021» облыстық байқауы

1 орын, 2021

Ахметова Толкын Съездовна

«Педагогикалық шеберлік-2021» облыстық байқауы

3 орын, 2021

Махаев Марат Алмасбекович

«Педагогикалық шеберлік-2021» облыстық байқауы

3 орын, 2021

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

«Тәжірибе. Идеялар. Инновациялар» педагогикалық шеберліктің облыстық байқауы

1 орын, 2021

Ахметова Толкын Съездовна

«Тәжірибе. Идеялар. Инновациялар» педагогикалық шеберліктің облыстық байқауы

1 орын, 2021

Матанова Меруерт Копбасовна

«Тәжірибе. Идеялар. Инновациялар» педагогикалық шеберліктің облыстық байқауы

2 орын, 2021

Махаев Марат Алмасбекович

«Тәжірибе. Идеялар. Инновациялар» педагогикалық шеберліктің облыстық байқауы

3 орын, 2021

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Ардагерлер арасында оқ ату бойынша Павлодар облысының онлайн чемпионаты

1 орын, 2021

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Жеңіл атлетика бойынша ардагерлер мен әуесқойлар арасында Павлодар облысының ашық онлайн чемпионаты

1 орын, 2021

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Кросс-кантри бойынша әуесқойлар мен ардагерлер арасында Павлодар облысының онлайн чемпионаты

(Туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы)

1 орын, 2021

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Колледж мұғалімдері арасында қалалық спартакиада

1 орын, 2021

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Шаңғы жарысынан қалалық турнир

2 орын, 2021

Махаев Марат Алмасбекович

Жеңіл атлетикадан қалалық онлайн турнир

3 орын, 2021

Махаев Марат Алмасбекович

Колледж оқытушылары арасында Президенттік миля бойынша 50-ші қалалық спартакиада

3 орын, 2021

 

 

Т.А.Ә

Іс-шара деңгейі

Нәтиже

Матанова Меруерт Капбасовна

«Рухани жаңғыру» — жаһандық маңызды жоба» облыстық байқауы

1 орын, 2020

Дюсюнбекова Шолпан Амантаевна

«Сандық педагогика» облыстық байқауы

3 орын, 2020

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

«Сандық педагогика» облыстық байқауы

3 орын, 2020

Матанова Меруерт Капбасовна

Ахмет Байтұрсынов атындағы II Республикалық педагогикалық олимпиада

 

2 орын, 2020

Матымбаева Айша Жылкыбаевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы II Республикалық педагогикалық олимпиада

2 орын, 2020

Дюсюнбекова Шолпан Амантаевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы II Республикалық педагогикалық олимпиада

3 орын, 2020

Иманбаева Акмарал Мерекеновна

Ахмет Байтұрсынов атындағы II Республикалық педагогикалық олимпиада

3 орын, 2020

Габдуллина Мадина Сагандыковна

Ахмет Байтұрсынов атындағы II Республикалық педагогикалық олимпиада

3 орын, 2020

Карабай Карина Юрьевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы II Республикалық педагогикалық олимпиада

3 орын, 2020

Матымбаева Айша Жылкыбаевна

Мектепке дейінгі, орта, қосымша, техникалық және кәсіптік, жоғары білім беру ұйымдарына арналған бейне-сабақтар мен бейне-дәрістердің "Педагогикалық идеялар панорамасы-2019" республикалық конкурсы

1 орын, 2019 ж

Матанова Меруерт Капбасовна

Мектепке дейінгі, орта, қосымша, техникалық және кәсіптік, жоғары білім беру ұйымдарына арналған бейне-сабақтар мен бейне-дәрістердің "Педагогикалық идеялар панорамасы-2019" республикалық конкурсы

2 орын, 2019

Аспанова Гульнур Серикжановна

«Білім берудегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» облыстық байқауы

1 орын, 2019 ж

Муханова Индира Курмангалиевна

«Рухани жаңғыру» — жаһандық маңызды жоба» облыстық байқауы

1 орын, 2019 ж

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Президенттік көпсайыстан қалалық жарыстар

1 орын, 2019 ж

Матанова Меруерт Капбасовна

Мектепке дейінгі, орта, қосымша, техникалық және кәсіптік, жоғары білім беру ұйымдарына арналған бейне-сабақтар мен бейне-дәрістердің "Педагогикалық идеялар панорамасы-2019" республикалық конкурсы

2 орын, 2019 ж

Таукешова Майра Александровна

Ахмет Байтұрсынов атындағы республикалық педагогикалық олимпиада

2 орын, 2019 ж

Абисаликова Раушан Каиржановна

Ахмет Байтұрсынов атындағы республикалық педагогикалық олимпиада

3 орын, 2019 ж

Хисматулин Рамиль Абдрахманович

Президенттік көпсайыстан облыстық чемпионат

2 орын, 2018

Иманбаева Акмарал Мерекеновна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

2 орын, 2018

Карибаева Гульфиза Ислямовна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

2 орын, 2018

Таукешова Майра Александровна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

2 орын, 2018

Рысбаева Жанна Жаксылыковна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

2 орын, 2018

Кабулова Сауле Жакановна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

3 орын, 2018

Сулейменова Айсулу Агибаевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

3 орын, 2018

Ахметова Толкын Схездовна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

3 орын, 2018

Муханова Индира Курмангалиевна

Ахмет Байтұрсынов атындағы I Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиада

3 орын, 2018

 


Оқушылардың жетістіктері :

 

Т.А.Ә

Іс-шара деңгейі

Нәтиже

Орынбасар Асель

«WorldSkills Kazakhstan 2019» - V Республикалық кәсіби шеберлік чемпионаты

1 орын

2019 ж

Зайцева Людмила

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

1 орын

2019 ж

Тунубаева Диана

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

1 орын

2019 ж

Симоненко Милена

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

2 орын

2019 ж

Рустем Алихан

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

2 орын

2019 ж

Мұхамет Жибек

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Апаев Алишер

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Марковский Багдан

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Габбасова Гульден

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Ұлжан Жарылқасыңкызы

Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының "XIX Сәтпаев оқулары" халықаралық ғылыми конференциясы

3 орын

2019 ж

Марковский Багдан

«Білім беру ресурстарын жаңғырту: тәжірибе және болашағы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы 

 (30 қараша 2018ж)

1 орын

2018 ж

Ділдабекова Асем

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

1 орын

2018 ж

Бақытжан Арыстан

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

1 орын

2018 ж

Мұхамет Жибек

«Білім беру ресурстарын жаңғырту: тәжірибе және болашағы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы 

 (30 қараша 2018 ж)

2 орын

2018 ж

 

Балтабаева Балзия

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

2 орын

2018 ж

 

Аманқос Мирас

 

«Мені шындаған Серпін» республикалық кәсіби конкурсы

2 орын

2018 ж

 

Симонеко Милена

«Менің арманым» атты эссе республикалық байқауы

2 орын

2018 ж

 

Мұхамет Жибек

«Менің арманым» атты эссе республикалық байқауы

2 орын

2018 ж

 

Ықылас Мадина

«Менің арманым» атты эссе республикалық байқауы

2 орын

2018 ж

 

Ұлжан Жарылқасыңкызы

«Білім беру ресурстарын жаңғырту: тәжірибе және болашағы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы 

 (30 қараша 2018 ж)

3 орын

2018 ж

 

Вартик Ирина

Жеңіл атлетикадан колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

1 орын

2018

Бойко Ольга

Президенттік көпсайыс бойынша колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

1 орын

2018

Базавод Елена

Акробатикадан облыстық турнир

1 орын

2018

Черевко Дарья

Шаңғы жарысы бойынша колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы  

1 орын

2018

Лапцаева Дарья

«Күзгі кросс» жүгіруінен колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиада

1 орын

2018

Байтуганова Марина

Президенттік көпжарыс бойынша колледж білім алушыларының қыздар арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

2 орын

2018

Ложкина Юля

Баскетболдан колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

2 орын

2018

Абылканова А.

Жеңіл атлетикадан колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

3 орын

2018

Базавод Елена

Спорттық акробатикадан жекеленген жаттығулардың жастар арасындағы Қазақстан Республикасы Чемпионаты

3 орын

2018

Волкова Надежда

«Күзгі кросс» жүгіруінен колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиада

3 орын

2018

Смирнова Дарья

Жеңіл атлетикадан колледж білім алушылары арасындағы XXVIII облыстық спартакиаданың ІI лигасы

3 орын

2018

№ р/н

Іс-шара атауы  

Іс-шара деңгейі

Нәтижесі

1.

Серпін-2015 «Аламан-2015» облыстық сайыс

облыстық

1 орын. Спорттық эстафета.2015ж.

2.

Серпін-2015 «Аламан-2015» облыстық сайыс. Тоғыз құмалақ.

облыстық

Ерсұлтан Балнұр – 1 орын, 2015ж.

3.

ҰОС Жеңістің 70 жылдығына арналған патриоттық әндер сайысы

облыстық

М.Кулубай – қатысқаны үшін диплом, 2015ж.

4.

Волейбол бойынша спартакиада

облыстық

К.Кромм,Е.Рыскулова, С.Мухамедиева,К.Тортаева, Е.Папелькан.2 орын,2015ж.

5.

Шаңғы жарыстары бойынша спартакиада

облыстық

Л.Свиридова – 3 орын, 2015ж., ақпан

6.

Жеңіл атлетика бойынша колледждер арасындағы спартакиада

облыстық

2 орын, А.Шарифулина, 2015ж., мамыр

7.

Колледждер арасындағы спартакиада. Риддер қ.

республикалық

4 орын - А.Шарифулина, 2015ж., ақпан

8.

Шаңғы жарыстары бойынша спартакиада

облыстық

1 орын – А.Шарифулина, 2015ж., ақпан

9.

Колледждер арасындағы спартакиада

облыстық

2 орын – Т.Черемисина, 2015ж., сәуір

10.

Колледждер арасындағы спартакиада

республикалық

4 орын – Л.Бижанова, 2015 ж., мамыр

11.

Оқ ату бойынша колледждер арасындағы облыстық спартакиада

облыстық

2 орын – Л.Бижанова, 2015ж., сәуір

12.

Шаңғы жарыстары бойынша колледждер арасындағы облыстық спартакиада

облыстық

3 орын – Л.Бижанова, 2015ж.

13.

Оқ ату бойынша колледждер арасындағы облыстық спартакиада

облыстық

1 орын – Л.Бижанова, 2 дәрежелі диплом

 

14.

«Инфоурок»  халықаралық олимпиада

Халықаралық

1 орын - 17 оқушы  2014 ж;

2 орын - 35 оқушы 2014 ж;

3 орын - 34 оқушы 2014 ж.

 

15.

«Туризм, алға» - 2014 ж.

Облыстық

Солтаниманов А. - 2 орын,

Бутенко А. - 2 орын,

Воробьева О. - 2 орын,

Байтемиров М.- 2 орын,

Аукенова С. - 2 орын 2014 ж.

 

16.

«Рациональное питание - эталон красоты и здоровья» сайысы

Облыстық

Жалпы командалық 2 орын, 2014 ж.

 

17.

Қазақстан республикасының пауэрлифтингтан чемпионаты 

Республикалық

Гусельникова Ю. - 1 орын,2014 ж.

 

18.

Қабанбай батыр мемориалы самбо күресінен Қазақстан Республикасы Кубогы

Республикалық

Караша А. - 2-ші дәрежелі дипломмен марапатталды, 2014 ж

 

19.

 «Эрудит» IX Халықаралық турнирі

Халықаралық

Волков Е. – лауреат, 2014 ж.

 

20.

«Алтын Дастархан-2014» фестивалі, «Союз пищевых предприятий Казахстана: Потенциал эффективного сотрудничества» XVI Халықаралық көрмесі

Халықаралық

Алтын медалі (жалпыкомандалық 1 орын «Тематический ужин» номинациясында); Пирогов В. - күміс (2 орын -  «Блюда из мяса»номинациясы); Калиакпаров Р. - күміс (2 орын. - «Блюда из рыбы»номинациясы), 2014 ж.

 

21.

Халықаралық қатысумен өткен Бүкілрессейлік қашықтық шығармашылық сайыс

Халықаралық

Папелькан Е. «Үздік пәндік сөзжұмбақ» номинациясында 3 орын, 2014 ж.

 

22.

«ЭКО-2014» Халықаралық жастар экологиялық қашықтық көрме-байқауы

Халықаралық

Үндеухаттар бойынша келесі номинацияларында I орынға ие болған оқушылар: «Экологиялық SOS» - 3 курс студенті Райымбек Қожанов;  «Экологиялық бағдаршам» - Юлия Мельниченко, 1 курс; «Тірі планета: табиғатты сақтап қорғаймыз» -  Наталья Романова, 3 курс; II орын «Тірі планета: табиғатты сақтап қорғаймыз» - Наталья Помиркована 3 курс студенттері. «Тірі планетены сақтаймыз және қорғаймыз» әдеби туынды номинация сында 1 курс студенті Екатерина Папелькан  3 жүлделі орынға ие болды.

 

23.

«IV Сәтбаев оқулары» халықарлық ғылыми конференциясы

Халықаралық

1 орын – Жакибаева Ж., Нурпиисова Д. и Мекешева А., 2014 ж.

2 орын – Султаналиева А.  Воробьева О., 2014 ж.

3 орын – Акимкулова А. Бутенко А., 2014 ж.

 

24.

Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым академиясының (ҚР КҒА) «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты XL ғылыми-практикалық конференциясы 

Республикалық

Бекен Р. - 2 дәрежелі диплом, 2014 ж.

 

25.

 «Тамақ және қонақжайлылық  индустриясындағы қазіргі тәсілдемелері» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы

Халықаралық

Алдабергенова А. – дилом, 2014 ж.

 

26.

"Қазіргі білім беру, экономика және құқық салаларындағы дамудың бағыттары мен болашағы» АТТІ  VII  облыстық  ғылыми-тәжірибелік конференциясы

Облыстық

Бутенко А. - 2 дәрежелі диплом, 2014 ж.

 

27.

Колледждер арасындағы шаңғы жарысы бойынша облыстық  спартакиада

Облыстық

III командалық орын.

3 дәрежелі дипломдар - Бижанова Л., Осипова А., Свиридова Л., Сумьянова А., 2014 ж.

 

28.

Қысқы Президенттік көпсайыс бойынша Облыстық Чемпионаты  

Облыстық

I дәрежелі диплом - Свиридова Л., 2014 ж.

 

29.

Қыздар арасындағы пауэрлифтинг бойынша Облыс Чемпионаты

Облыстық

I дәрежелі диплом - Меретукова В., 2014 ж.

 

30.

Қысқы Президенттік көпсайыс бойынша Республикалық Чемпионаты  

Республикалық

Қола медалі (3 орын) және III дәрежелі диплом - Свиридова Л., 2014 ж.

 

31.

Шаңғы жарысы бойынша Облыстық  сайыс

Облыстық

I дәрежелі диплом - Свиридова Л., 2014 ж.

 

32.

Колледждер арасындағы женіл атлетика бойынша Облыстық Спартакиада

Облыстық

III дәрежелі дипломдар - Бижанова Л., Петрова В., Свиридова Л., Сумьянова А., 2013 ж.

 

33.

Кросс бойынша қалалық сайыс: маусымның жабылыу

Қалалық

III орын - Алданов Е., 2013 ж.

 

34.

Қыздар арасындағы пауэрлифтинг бойынша олыс чемпионаты

Облыстық

I дәрежелі диплом- Гусельникова Ю., 2013 ж.

 

35.

Қыздар арасындағы пауэрлифтинг бойынша қала біріншілігі

Қалалық

I орын - Меретукова В., 2013 ж.

 

36.

«Жаңа жылдық  бәйге» Шаңғы жарысы бойынша қалалық  сайыс

Қалалық

І  дәрежелі диплом Бежанова Л.  2013 ж.

 

 
© 2008 Павлодарский технологический колледж